Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Jędrych - opinia Bardzo dobra szkoła, profesjonalni nauczyciele, mało uczniów w klasie, bardzo...
~Anna Jędrych
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Sokrates wątek zamknięty Szkołę Sokrates wybraliśmy kilka lat temu spośród 8 szkół niepublicznych w...
~JK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Szkoła okazała sie świetnym wyborem dla córki po powrocie do Polski. Czuła...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Szkoła Sokrates wątek zamknięty Szkołę tę wybraliśmy dla naszego syna spośród różnych w naszym mieście...
~AZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Sokrates - szczerze polecam! wątek zamknięty Szkołę wybraliśmy głównie ze względu na dogodny dojazd i małe klasy. Nasz...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Tegoroczny absolwent wątek zamknięty Negatywna opinia przedstawiona przez rodzica który rezygnuje jest kłamliwa....
~w.w. i l.l-w
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

nie do końca wątek zamknięty Zrezygnowaliśmy z uwagi na inne oczekiwania odnośnie pracy wychowawczej z...
~Berenika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

ŚWIETNA SZKOŁA!!! wątek zamknięty Polecam szkołę Sokrates. Jest to bezpieczna przyjazna uczniom i nauczycielom...
~Mama
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2014

Rezygnujemy... wątek zamknięty Niestety nie jesteśmy zadowoleni. Oczekiwaliśmy więcej od szkoły prywatnej,...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Mama 2 uczniów - opinia wątek zamknięty Mam dwójkę dzieci w szkole i jestem zadowolona, ale są też minusy. Wszystko...
~Mama 2 uczniów
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Na plus! wątek zamknięty Ogólnie jestem zadowolona ze szkoły. Moje dziecko uczęszcza do szkoły...
~Mama uczennicy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Świetna szkoła! wątek zamknięty Choć już po tygodniu nauki syna miałam ochotę wystawić pozytywną ocenę...
~mama pierwszaka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Szkoła godna polecenia. wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Różnorodność zajęć dodatkowych. Warto nadmienić, iż...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Wspaniała szkoła. wątek zamknięty Uważam,że szkołę naprawdę warto polecić przede wszystkim ze względu na...
~Mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

rodzic - opinia wątek zamknięty Szkoła jest dobra, nauczyciele przyjaźni dla uczniów i rodziców, chętnie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

mama - opinia wątek zamknięty rozumiem, że początki są trudne, ale szkoła działa już blisko 2 latA! W...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

mama - opinia wątek zamknięty Miła kameralna szkoła
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Bardzo Dobra! wątek zamknięty Moim zdaniem sokrates to najlepsza i najbezpieczniejsza szkoła w polsce!
~Kuba
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

18

wątków

do góry