Widok

Solarium: Czy istnieje bezpieczny sposób na opalanie?

Ok, wysłuchaj mnie. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie szkody wyrządzają solarium, jakie to ryzykowne i jak starzeje skórę. ALE- kilka lat temu chodziłem raz w tygodniu i bardzo mi to pomogło w następujący sposób!

Pomogło mojemu chronicznemu zapaleniu zatok - ciepło oczyszcza moje zatoki w sposób, w jaki nic innego nie jest w stanie. Przez lata przeszłam wiele operacji uszu i gardła, ale opalanie jeszcze bardziej je łagodzi

Złagodzone napięcie ciała- dostaję migreny z napięcia i bolesność ciała od niektórych stresorów życiowych (praca itp.). Upał z opalenizny zdziałał cuda i pamiętam, że nawet lepiej spałam w nocy

Dał mi blask- serio nie wiem dlaczego, ale kiedy szedłem to dawało mi taki obłędny blask, promieniowałam pięknem w inny sposób

Myślałem o tym i rozważałem powrót na kilka miesięcy, aż nadejdzie lato. Nie chcę ryzykować swojego zdrowia na dłuższą metę, ale kusi mnie. Gdybym odszedł, czy naprawdę mógłbym się chronić!? Czyli kupowanie najlepszych balsamów, ochrony oczu itp.? Myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, wysłuchaj mnie. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie szkody wyrządzają solarium, jakie to ryzykowne i jak starzeje skórę. ALE- kilka lat temu chodziłem raz w tygodniu i bardzo mi to pomogło w następujący sposób!

Pomogło mojemu chronicznemu zapaleniu zatok - ciepło oczyszcza moje zatoki w sposób, w jaki nic innego nie jest w stanie. Przez lata przeszłam wiele operacji uszu i gardła, ale opalanie jeszcze bardziej je łagodzi

Złagodzone napięcie ciała- dostaję migreny z napięcia i bolesność ciała od niektórych stresorów życiowych (praca itp.). Upał z opalenizny zdziałał cuda i pamiętam, że nawet lepiej spałam w nocy

Dał mi blask- serio nie wiem dlaczego, ale kiedy szedłem to dawało mi taki obłędny blask, promieniowałam pięknem w inny sposób
https://100001.onl/
Myślałem o tym i rozważałem powrót na kilka miesięcy, aż nadejdzie lato. Nie chcę ryzykować swojego zdrowia na dłuższą metę, ale kusi mnie. Gdybym odszedł, czy naprawdę mógłbym się chronić!? Czyli kupowanie najlepszych balsamów, ochron https://1921681254.mx/ y oczu itp.? Myśli?
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opalanie jest niezdrowe czy to w solarium czy na sloncu.. a jak sie chce miec ladny odcien skory to polecam olejek busajna z pachnacej krainy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem, jesli chce sie miec ładną opalenizne i uzyskac ją w zdrowy sposob, to warto pomyslec o dobrej jakosci samoopalaczu ;) u mnie takie rozwiązanie super sie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakiego samoopalacza uzywasz? ja sie boje ze bedzie jakies plamy zostawiac :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uzywam samoopalacza z Dove, zamawiam go sobie z Notino zazwyczaj. Nie smierdzi i nie zostawia plam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pianki brązujące :) np. te z tanexpert :) są na bazie 100% naturalnego DHA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

do góry