Widok

Solarium

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ile czasu przed weselem radzicie korzystac z solarium io gdfzie jest jakies fajne we Wrzeszczu.Kiedys chodziłam ale teraz to juz sie nie orientuje.

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę raz w tyg. na 10 min, a ślub mam 17.06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uważam, że raz w tygodniu wystarczy, ja będę chodziła na 12 min. od marca, a ślub w sierpniu, pozatym od czerwca już pięknie będzie grzało słoneczko i nasza śliczna opalenizna się jeszcze utrwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina29...gdzie będziesz chodzic na solarium???
url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA UWAZAM ZE LEPIJ SLONECZKO:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę od lat w to samo miejsce tzn. w Janowie koło sklepu z bielizną DANIELA na Gdańskiej, solarium mieści się w salonie fryzjerskim, ale zabij mnie nie pamiętam nazwy. Bardzo miła obsługa, co jakiś czas wymieniają lampy a cena nie wzrasta, za karnet płacę 47 zł i to jest łącznie 70 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hhmm...wiesz ja nie bardzo jeszcze znam Rumię, bo mieszkam tam od kilku miesięcy, ale pewnie znajdę :))) za karnet nie dużo płacisz.Musze juz też się rozejrzeć za solarium, ale wczesniej musze się udac do kosmetyczki na jakiś głęboki peeling :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest blisko przychodni w Janowie, jak kogoś spytasz to ci na pewno powiedzą gdzie to i na tej samej prostej co Kredyt Bank. A dam ci jakby coś tel. do nich bo mam zapisany w komórce, 058/671 75 48 i właśnie zaraz obok solarium jest gabinet kosmetyczny który polecałam w innym wątku odnośnie zrobienia paznokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry