Sole Sycylia

Pizzerie

Gdynia, Olgierda 77

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia Bardzo dobre jedzenie. Pierogi z mięsem rewelacja. Pizza z pieca kamiennego...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

K. - opinia Bardzo niemiły pan kierowca z lokalu.
~K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Antoni - opinia wątek zamknięty Polecam. Dobra pizza i dania obiadowe w przystępnej cenie
~Antoni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

smacznie i domowo wątek zamknięty bywam czasami i jestem zadowolona mila obsługa, smaczne obiadki i pyszna...
~grazia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

tragedia wątek zamknięty slabe jedzenie, tani ser, najtansza szynka
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Bywam często i wciąż tu wracam... wątek zamknięty Jadam/bywam w Sole od kilkunastu lat, może od 20 - od Ich powstania. Pierwsze...
~Marek mszyma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Jak dla mnie bomba! wątek zamknięty Jak dla mnie to chyba PIZZERIA nr 1 w Gdyni (a na pewno top 3) ! Zawsze...
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

ZNOWU WTOPA wątek zamknięty Zamawiam, podaję wyraźnie: "poproszę JEDNĄ pizzę X i DWIE pizze Y". Jak nie...
~ktoś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

obsługa wątek zamknięty Pani która odbebrała telefon miała pretensjonalny ton głosu do tego pozwalała...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2015

pizza wątek zamknięty Pizza z pieca opalania węglem drzewnym na jaźni ekspansji jaka jadłem....
~rafal
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

MASAKRA!!! wątek zamknięty zamówiłam przez tel pizze i danie główne na konkretną godzinę. otrzymałam...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Byłem wczoraj na miejscu i pizza bardzo mi zasmakowała !!! Co do dan z kuchni...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

PORAŻKA wątek zamknięty O pizzy się nie wypowiem bo fanką nie jestem, choć trochę ich w życiu zjadłam...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Masakra wątek zamknięty To była moja ulubiona knajpa - zmieniło się to po ostatniej wizycie. Zacznę...
~Franka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

duzy - opinia wątek zamknięty Z reguły nie oceniam. Ale ostatnia wizyta odbija mi sie do teraz starym...
~duzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2014

Swego czasu staly klient wątek zamknięty Po pewnej przerwie kupilem "na pewniaka" i wyrzucilem. Nie do jedzienia. I...
~BYLY staly klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

BEST EVER wątek zamknięty Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem, jedyna pizzeria na świcie, w której...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

NA DOWÓZ wątek zamknięty W sole sycyli byłem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem , ba mało tego...
~klv
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Najlepsza pizza w trójmieście wątek zamknięty Pyszna pizza i bardzo miła obsługa. Od dziś nie zamówię nigdzie indziej!
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Polecam. wątek zamknięty Ja Polecam bardzo serdecznie. pizza jest smaczna, na cienkim ciescie. taka...
~Natalia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

32

wątków

do góry