Widok

Solid Mcg /Rcg liczarz itp

Tragedia i porażka razem. Przyjmują na wiosnę żeby mieć ludzi na lato, czyli urlopy starych pracowników, potem jak masz fuksa to zostaniesz,a reszta wypad. Wypłata to grosze, nawet w zabce płacą więcej, wkopalam się z tą pracą na parę mcy.odchodze i się cieszę. Tam jest duża rotacja pracowników -to tez o czymś świadczy. Nie ryzykujcie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak to prawda, tam pracują ludzie zdesperowani, bez perspektyw na inna pracę.odradzam,straciłem czas i kasę bo teraz zarabiam o dużo więcej ale na rozmowie -obiecanki cacanki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To że sam sobie odpisujesz na posty świadczy o twojej inteligencji i że raczej na pewno nie nadawałeś sie do tej roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do takiej roboty duża inteligencja raczej nie jest wskazana...

Duża rotacja bo nie każdemu odpowiada taka praca;monotonna,pod presją czasu.
Przychodząc tu myślisz,że będziesz spijał kawki,plotkował i dłubał w nosie,a tu spotyka Cię
'zapiernicz' .W ciągu 8 godzin należy się 15 minut przerwy.Taka prawda.
Pozbywają się tylko tych którzy wolno liczą lub kradną ( co niestety jest nagminne).

Inne tematy z forum Praca

Czy ktoś znalazł pracę przez pracuj.pl? (42 odpowiedzi)

jak w temacie. I po jakim czasie?

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (37 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

PKM Gdynia szuka kierowców (5 odpowiedzi)

Zauważyłem dzisiaj na autobusie informację, że PKM Gdynia szuka kierowców. Kurs na kat. D u nich...

do góry