Sono-Expert

USG Ginekolodzy Neurolodzy

Pruszcz Gdański, Obrońców Poczty Polskiej 4/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Profesjonalne,indywidualne podejscie do pacjenta,wyczerpujace informacje oraz...
~Oksana Mardofel
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Super wątek zamknięty Tak jak wyżej, bardzo profesjonalne podejście.
~Lilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

dr MACIEJ PANKAU, ginekolog wątek zamknięty "Kiedy stajesz koło mnie i mówisz, że dam sobie radę, tak też się dzieje"...
~Anna Mazurek
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Trafiłem do doktora na USG z bólem łokcia i drętwieniem palców. Doktor...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Najlepszy specjalista w usg wątek zamknięty Miałem problem z kolanem byłem rezonans miałem umówiony na 10.04 wcześniej...
~M.D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Opinia na temat specjalistów z Sono-Expert wątek zamknięty Zgłosiłem się do dr Michalskiej ze stłuszczeniem wątroby,miałem też wysoki...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Usg w domu pacjenta dr Goczewski wątek zamknięty Korzystalismy z usług dr Marcina Goczewskiego, usg miał teść, na wizycie...
~K.N
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

usg kolan wątek zamknięty Badanie wykonane profesjonalnie sprzęt wysokiej jakości, bardzo dziękuje dr...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Wdzięczny pacjent z Oliwy wątek zamknięty Byłem kilka razy u Pani dr Michalskiej, w tym raz z żoną. Zaskoczyło mnie...
~Pacjent z Oliwy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Angelika - opinia wątek zamknięty Fachowa szybka obsługa zawsze jak najwygodniejsza dla pacjenta,bogata oferta...
~Angelika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

SonoExpert wątek zamknięty Pani Małgosiu bardzo dziękuję za wszystko a Państwu polecam tę klinikę
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Medycyns Estetyczna wątek zamknięty Miałam wykonywany zabieg zamykania naczynek na twarzy i na nogach.Już po...
~G B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Od pewnego czasu mam problemy z lewym kolanem. Często ból był nie do...
~Jurek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, przystępne ceny i miła atmosfera. Pani Doktor Zofia...
~Dawid D
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

wysoki poziom w usg wątek zamknięty Miałam robione usg kolana u dr Goczewskiego, opis dokładny mój ortopeda był...
~Lutka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. wątek zamknięty W Sono-Expert nie ma najmniejszego problemu z umówieniem się na wizytę, czy z...
~M.W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

urolog wątek zamknięty jestem bardzo dawodolony z wizyty, koszt nieduży a w cenie usg na dodatek od...
~michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

urolog wątek zamknięty leki okazały się skuteczne, doktor wszytsko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia...
~angelika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

neurolog i endokrynolog super wątek zamknięty byłam w tej przychodni jak na razie u dwóch specjalistów ale planuję też...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Dr Marcin Goczewski i nieoceniona pomoc Pani Malgorzaty wątek zamknięty To jedyne miejsce, w którym miałam okazję zetknąć się z prawdziwym...
~M.R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

51

wątków

do góry