Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia - ocena Korekta odstającego ucha wykonana profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze,...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Renata - ocena Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Efekt po zabiegu przeszedł moje...
~Renata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Paulina - ocena Jestem po zabiegu korekty odstających uszu, bardzo profesjonalnie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 października 2023

kasia - opinia Jestem po zabiegu korekty odstących uszu i chcę podzielić się moją opinią na...
~kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Izabela A. - opinia Bardzo dziękuję za nowe, piękne spojrzenie. Korekta powiek górnych była...
~Izabela A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Sylwia - opinia Od samego wejścia do wyjścia pacjent jest w pełni " zaopiekowany ". Na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Joanna - opinia Jestem 2 tygodnie po korekcji uszu u Pana dr. Janusza Zdzitkowskiego. Jestem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Angelika - opinia Serdecznie polecam każdemu. Pełen profesjonalizm. Dr spełnił moje marzenie o...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam Klinikę z całego serca. Obsługa pierwsza klasa. Pan Doktor...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

mara - opinia wątek zamknięty Jestem po operacji odstających uszu ,na konsultacji omówienie szczegółowo jak...
~mara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Do kliniki przyszlam,aby powiększyć piersi. Na wstępie Pan dr Zdzitowiecki...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Kasia P. - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalne i konkretne podejście do klienta.
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

pacjentka - opinia wątek zamknięty moje wrażenia są złe, nie skorzystam z usług tej kliniki
~pacjentka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Korekta odstajacych uszu wątek zamknięty Bardzo sie cieszę z wyboru kliniki Pana Doktora Janusza Zdzitowieckiego....
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Świetny lekarz wątek zamknięty Doktor jest świetnym lekarzem . Ma holistyczne podejście do pacjenta. Ma...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Lifting twarzy wątek zamknięty Kilka tygodni temu, Pan Doktor Zdzitowiecki, wykonał u mnie lifting dolnej...
~Tamara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Korekta powiek górnych wątek zamknięty Panie doktorze dziękuję serdecznie, wreszczcie mam szeroko otwarte oczy na...
~Cecylia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Korekta odstających uszu wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że na swoją korektę odstających uszu wybrałam Pana Doktora...
~Marta D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Powiększenie piersi wątek zamknięty Dwa lata temu przeszłam zabieg powiększenia piersi w Sopockiej Fabryce...
~MW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Operacja powiekszenia piersi wątek zamknięty Witam. W marcu poddalam sie operacji powiekszeni piersi u Dr.Janusza...
~Agata.N
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
161

postów

102

wątków

do góry