Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dani - opinia w jednym miejscu tyle dobra. Dzięki Wam zaoszczędziłam dużo czasu. Wesele...
~Dani
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Miejsce dla osób, dla których zapach ma znaczenie. wątek zamknięty Pomijając oczywistość, czyli świetną selekcję niszowych, jakościowych...
~Gość
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Stała klientka na zawsze wątek zamknięty Witam Jestem stałą klientką od dawna. Jakoś zabiegów i produktów do nich...
~Ramona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Triumf niszy perfumeryjnej wątek zamknięty Jak dobrze, że w Trójmieście znalazła się perfumeria z niszowymi zapachami. W...
~ZadowolonyKlient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Super kosmetyczka wątek zamknięty Polecam wszystkim skorzystanie z usług tego salonu. Szczególnie polecam Panią...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Nie Poleca wątek zamknięty Nie jestem zadowolona ze strzyzenie i ceny z kosmosu..Nie polecam
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Wiele razy przechodziliśmy z żoną obojętnie koło tej perfumerii. W ostatni...
~PS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

wrócę z całą pewnością :) wątek zamknięty Często korzystam z usługi pedicure, w jednych salonach jest lepiej w drugich...
~Mag
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Ekskluzywne miejsce, gdzie dokładnie znają potrzeby kobiet na wysokim...
~Barbara Chalc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Depilacja woskiem wątek zamknięty 1. Niedokładnie wydepilowane 2. Zerwany naskórek w kilku miejscach 3. Brak...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Pani Basiu, chapeau bas wątek zamknięty Wybor odpowiedniego fryzjera jest trudnym zadaniem, szczegolnie czytajac...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Pani Basiu, chapeau bas wątek zamknięty Wybor odpowiedniego fryzjera jest trudnym zadaniem, szczegolnie czytajac...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

polecam wątek zamknięty Zabieg wykonany w higienicznych warunkach, co jest dla mnie bardzo ważne...
~Sylia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

:) wątek zamknięty Moja kosmetyczka to kobieta z pasją i spokojem pełen luksus!!!Kosmetyczka...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

u fryzjera wątek zamknięty Wczoraj byłam u Pani Gosi na farbie i układaniu włosków i wyszło super....
~Zofia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lipca 2010

polecam wątek zamknięty w maju zrobiłam sobie dzień relaksu i wybrałam styl i bardzo się z tego...
~Kami
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Stała klientka wątek zamknięty Jako stała klientka mogę bez wahania polecić ten Salon
~iwo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry