Widok

Sopot Delikatesy MROZIŃSCY

Ktoś coś wie na temat pracy
ostatnio częssto widzę ogłoszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest starszy wątek: http://forum.trojmiasto.pl/Delikatesy-M-Mrozinski-Sopot-t618335,1,33.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dotyczy działu mięs i wędlin w Delikatesach na Dworcu w Sopocie
- starsza pani przy sobie w ciemnych krótkich włosach z wizytówki przeczytałam , że Edyta to chyba pracuje za karę, obsługuje z wielką łaską , a wieczorem około 21:30 długo trzeba czekać , żeby podeszła do klienta, odwrócona jest tyłem do lady, nie ma mowy jak jest ona żeby pokroiła wędline, bo juz twierdzi że ma pomyte, szkoda :( pozostała obsługa na medal :) tak kojarzę tą panią z delikatesów z Monte Cassino i tam zachowywała sie podobnie, może jest to dla niej za ciężka praca...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam. Praca tam niszczy psychę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to racja tam traktuja pracownikow jak by byli w obozie , rozkaz i wykonac a przy tym maja zrobic 2 kolejne rzeczy w tym samym czasie . pracownicy narzekaja i ciagle odchodza bo nie wytrzymuja za dlugo w tym sklepie na dworcu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nikt nie zmusza Cię do pracy w tym sklepie, zawsze możesz iść do Lidla lub Biedronki . Zobaczysz co to obóz ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lidl albo Biedra? Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja pracuje w Biedrze i mam świetną załogę. Jest ciężko ale kierownictwo też spoko i pomaga. I pkasa też nie jest mała. Zanim coś napiszesz to się zorientuj w temacie. Obozy pracy to Stokrotka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

TO długo W tej biedrze jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przekonałam się na własnej skórze. Jak był tam taki młody kierownik to człowiek chętnie szedł do pracy a teraz to tylko wiać i nie patrzeć za siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu pracowałem dla tej sieci i nigdy bym nie chciał tam wrócić. Nie tylko kierownictwo daje w kość wymyślając absurdalne zadania (nie wiem czy ten facet nadal tam pracuje), drąc się i nie szanując pracowników, ale również niektórzy współpracownicy lubią sobie upatrywać "ulubieńców" i urozmaicać im czas docinkami. Wspomnę jeszcze, że osobiście omijam szerokim łukiem nabiał, beczki z ogórkami i kapustą oraz mrożonki, gdy już jestem zmuszony robić tam zakupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest tam jeszcze gorzej. Brak jakiego kolwiek szacunku do pracownika, ciagle pretensje i poganianie. Robisz za 5 osób a i tak kierownictwo uważa że się nic nie robi. O każde wolne musisz błagać bo nigdy nie ma ludzi do pracy. Pozatrudniali Ukrainę i Cię cieszą a porządną ekipę rozwalili w ciągu 2 miesięcy.
Chcecie robić za murzynów za ochlapy to się tam przyjmijcie. Powodzenia już w szukaniu innej pracy lub psychiatry
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

do góry