Soprano

Kręgielnie Restauracje

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Śmierdzące rozczarowanie wątek zamknięty Podczas gdy cały świat (w tym również Polska) idzie do przodu właściciele...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

tragedia wątek zamknięty nie dosc ze malo gosci to jeszcze obsluga bardzo slaba. Nie polecam tego...
~grazyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Na stronie internetowej kręgielni zapomniano dodać że znajduje się ona w palarni tytoniu. wątek zamknięty Smród z palonych papierosów czuć w całym lokalu.Mimo zakazu palenia przy...
~Wacław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

grupon wątek zamknięty bylem ostatnio w Soprano, lubie wpasc tam na male conieco bo jedzenie maja...
~lowell
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Stracili klienta ... wątek zamknięty Kiedyś często bywaliśmy w tej restauracji. Ruch zawsze był niewielki. Zapewne...
~f22mas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Papierosy!!! wątek zamknięty Fajne byłoby miejsce gdyby nie papierosy.. na sali było biało od dymu. Koszmar!!
~Marek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Totalna Żenada wątek zamknięty Byłem dnia 27.10.2010r na tej kręgielni wraz z dziewczyną i kumplem. Na...
~zwhiskey
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2010

SKANDAL!!! wątek zamknięty ludzie nie polecam tego miejsca!!! kiedy byłam tam ostatnio facet przy barze...
~adrexia
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Tyle samo za co przeciw wątek zamknięty W sumie mogę tylko powtórzyć to, co napisali inni. Zabawa przednia, jednak...
~Adam
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2011

na cale szczescie wątek zamknięty na cale szczescie nikt nie podpiera sie uwagami konkurecji. chadzam tam...
~Werax
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

opinia - soprano wątek zamknięty Dawno nie byłem w miejscu, gdzie było tyle dymu papierosowego. Od wejścia...
~hrbmx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

super relaks wątek zamknięty bardzo lubię ten lokal, chodzimy tam z ekipą na biliard i na kręgle i jestem...
~stały klient ;)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

nie polecam wątek zamknięty Co chwilę zacina się automat do ustawiania kręgli, a czas leci. Mało kul XL....
~d
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

okej wątek zamknięty ostatnio bylam z grupka znajomych na takiej malej imprezie grupowej. ogolnie...
~Kinia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Drogo i głosno wątek zamknięty GRałem w Soprano w Bilard. Kije były dwa na stółżadneg wyboru. Ja wole...
~nikdorys
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Kręgielnia - bardzo słaba wątek zamknięty Co tu dużo mówić - kręgielnia słaba (pewnie 0 konserwacji okresowych). Na 2...
~~Hergar
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

nie profesjonalnie i ŚMIERDZI wątek zamknięty Witam, odradzam tomiejsce. Wczorja tj. w poniedziałek wybraliśmy się grupą...
~Mrówa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

poprostu super wątek zamknięty niema co sie rospisywac poprostu super na 5+
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

ustawa nie dotyczy soprano:) wątek zamknięty witam jak wiadomo od dnia dzisiejszego obowiazuje zakaz palenia,ale okazuje...
~stef43
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

fajna wątek zamknięty byłam tam ze znajomymi na kręglach, było fajnie atmosfera super, Panowie z...
~sylwii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

101

wątków

do góry