Obsługa PACJENTÓW Przez Ratowników Medycznych w szczególności pani Monika i pan z brodą przekracza wszystkie granicę zachowania do PACJENTÓW oni czują się tam tak jak byli by na STANOWISKU Dyrektorskim Nie mam pojęcia dlaczego DYREKTOR SZPITALA zatrudnia taki personel Jeden z ratowników również​ zachował się nie taktowanie do ojca PACJETA obrażając go wyzwiskami Tym razem ja byłam pacjentem w końcu zostałam przyjęta przez panią doktor bardzo miło zaskoczona jej zachowaniem do mnie chociaż byłam na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 12 godzin Byłam też nie raz z moim teściem na tym oddziale i do lekarzy nie mam żadnych zastrzeżeń może do niektórych Co do Ratowników Medycznymi oczywiście nie wszystkimi Pan DYREKTOR SZPITALA​ powinien zareagować i ten problem rozwiązać to jest nie do przyjęcia Tam powinien być uśmiech i zrozumienie PACJENTÓW i ich Rodzin a nie dołowanie i obrażenie Mam nadzieję że pani Monika która przyjmowała PACJENTÓW w dniu 9 czerwca w szczególności Ona .Pamiętam ją również z innych wizyt na tym oddziale ale tym razem naprawdę przekroczyła wszystkie granicę zachowania i powinna zostać odpowiednio ukarana nie zasługuje na takie stanowisko Pacjentka