Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena nowy temat Omijajcie szerokim łukiem
~Magda
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Sabina - ocena Oddział otolaryngologiczny, 8 piętro. Zabieg isunięcia migdałków. Lekarze...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lutego 2024

Aleksandra Dąbrowska - ocena Trafiłam 15.01.24 na oddział ratunkowy, zajął się mną Pan Doktor Tomasz...
~Aleksandra Dąbrowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

- ocena Kardiologia V i VII piętro. Tak co do lekarzy nie mam zastrzeżeń wykonują...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Leon Nowak - ocena Serdecznie podziękowania za opiekę dla Pielęgniarek i Lekarzy z odziału...
~Leon Nowak
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Izabela - opinia Dziękuję za cierpliwość, uśmiech i spokój całego zespołu pracującego na...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Jacek - opinia Moja Mama trafiła na Chirurgię Naczyniową w nocy 7 lipca z poważnym...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

lucyna - opinia Oddział otolaryngologiczny Lekarze zero kompetencji. Po konsultacji u nich...
~lucyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Dominika Dziurdzikowska - opinia Cały proces dostania się do szpitala, pobyt i wypis oceniam na najwyższym...
~Dominika Dziurdzikowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Dorota Dudek - opinia Szanowna Pani Doktor Dominika Kowal-Głodkowska Z całego serca pragniemy...
~Dorota Dudek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

mariusz szymański - opinia zabieg przepuklina pachwinowa profesjonalnie wykonany nie musiałem używać...
~mariusz szymański
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Witold Paciorek - opinia Witold 76 09. 08.2022 przeprowadzono mi w Szpitalu Miejskim w Gdyni na...
~Witold Paciorek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Boleslaw - opinia Pacjent chirurgii szcekowo twarzowej. Chciałbym wystawić pozytywną opinię o...
~Boleslaw
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

Natalia - opinia Szpital dno! Otóż nie dość że zapomnieli zapisać mojej mamy na zabieg, który...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Ewa formella - opinia wątek zamknięty Moj maz zostal przyjety na oddzial ratunkowy ze stwierdzonym zawalem miesnia...
~Ewa formella
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Synowa - opinia wątek zamknięty Dodzwonienie się graniczy z cudem. Żadnej informacji o przyjętych pacjentach.
~Synowa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

M. Deorocki - opinia wątek zamknięty W tym szpitalu nie ma już punktu szczepień przeciw COVID-19. Proszę...
~M. Deorocki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

dp - opinia wątek zamknięty ludzie jesli w tym szpitalu jest tak tragicznie to idzcie do innego.wreszcie...
~dp
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

T120 - opinia wątek zamknięty Pobyt na oddziale ratunkowym. Pacjent jest tam produktem ubocznym. Personel...
~T120
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj na SORze. Załoga bardzo fachowa, sprawna, sympatyczna. Wszystko...
~Olga
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
273

postów

158

wątków

do góry