Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia nowy temat Szpital dno! Otóż nie dość że zapomnieli zapisać mojej mamy na zabieg, który...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Ewa formella - opinia Moj maz zostal przyjety na oddzial ratunkowy ze stwierdzonym zawalem miesnia...
~Ewa formella
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2022

Synowa - opinia Dodzwonienie się graniczy z cudem. Żadnej informacji o przyjętych pacjentach.
~Synowa
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2021

M. Deorocki - opinia W tym szpitalu nie ma już punktu szczepień przeciw COVID-19. Proszę...
~M. Deorocki
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 października 2021

dp - opinia ludzie jesli w tym szpitalu jest tak tragicznie to idzcie do innego.wreszcie...
~dp
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 października 2021

T120 - opinia Pobyt na oddziale ratunkowym. Pacjent jest tam produktem ubocznym. Personel...
~T120
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj na SORze. Załoga bardzo fachowa, sprawna, sympatyczna. Wszystko...
~Olga
2

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2020

Władek 58 - opinia 18. marca miałem zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Cała...
~Władek 58
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Robert - opinia Dodzwonić się, to marzenie! Nikt nie odbiera telefonu. Dzwoniłem...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2021

Ignacy - opinia Bylam 2 .03 w izbie przyjec na planowe zabiegi. Obok byla rejestracja na...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2021

Ewa - opinia Stan bliskiej mi osoby jest krytyczny, niestety próba dodzwonienia się jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2021

Eve - opinia Makabra. Babcia z krwotokiem siedzi na się 27 godzinę i dalej nic nie...
~Eve
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2021

staszko - opinia SOR w szpitalu miejskim obsługiwany przez lekazrz o nazwisku GLAZA pozwolił...
~staszko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2020

Zygi - opinia jak można czekać 6 godzin ze złamaną ręką na przyjęcie przez lekarza. To...
~Zygi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Patrycja - opinia Od czterech ni probuje sie dodzwonic i nic albo nikt nie odbiera albo zajete....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Czekam pod pokojem 27 juz czwarta godzine , od wynikow badan uplynely 2 h...
~Marek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

SOR wątek zamknięty Panie w recepcji strasznie niemile. Glupie pytania: czemu nie przyjechala...
~Magda
1

dodano: 28 lutego 2018

Mama - opinia wątek zamknięty Trafiłam z 2 tygodniowym synkiem na oddział pediatrii z zapaleniem płuc,...
~Mama
-

dodano: 25 stycznia 2020

Pacjent z wypadku - opinia wątek zamknięty tragedia ! Przede wszystkim SOR powinien zostać skontrolowany pod każdym...
~Pacjent z wypadku
-

dodano: 22 stycznia 2020

Opinia . wątek zamknięty Skandal w niedzielę w szpitalu gdyśkim .To jest cyrk i traktowanie pacjętów w...
~Łukowicz Urszula
1

dodano: 25 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
260

145

wątków

do góry