Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Spa Faltom wątek zamknięty Spa w Faltomie to fantastyczne miejsce! Kosmetyka na najwyzszym poziomie,...
~Basia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2008

Godne polecenia wątek zamknięty Wybralam z kolezanka pakiet dla pan- jestesmy czestymi goscmi roznych...
~Jolanta i Ida
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Relaks, relaks, relaks.. wątek zamknięty Nie zwykłam do wystawiania opinii, natomiast to spa zasługuje na najwyższe...
~Czesława Kownacka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

Monika - opinia wątek zamknięty Hotel na najwyższym poziomie Super klimat, obsługa zadbała o komfort pobytu,...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

super i jeszcze raz super wątek zamknięty po ciężkim tygodniu taki dzień w takim miejscu to zbawienie.kolejny raz się...
~kama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Byliśmy już kilka razy w Hotelu Faltom,oczywiście weekendy SPA przyciagneły...
~Mark
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lipca 2008

A JA POLECAM :) wątek zamknięty Byłam w Faltomie na pakiecie weekendowym i wszystko było ok - włącznie z...
~Anka C.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Wróciłam właśnie z pakietu odchudzającego z Faltomu. Wszystkim gorąco...
~Amatorka Spa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lutego 2008

Serdecznie polecam wątek zamknięty Szukaliśmy miejsca gdzie odpoczniemy od ciagłego pośpiechu, gdzie się...
~Doris
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

damiano - opinia wątek zamknięty Hej,byłem z moja dziewczyna tydzien temu w Faltomie,chociaż w Rumi mieszkam...
~damiano
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

Polecam Faltom. wątek zamknięty Uważam że czas który spędziłem w Faltomie będąc na imprezie integracyjnej w...
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

Polecam! wątek zamknięty Spędziłam w Faltomie Święta Wielkanocne z moją rodzinką. Dzieciaki na...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Klientka - opinia wątek zamknięty Uważam,że kosmetyczka Ewa jest ok. Fachowa. Kompetentna. Kulturalna. Z...
~Klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

kosmetyczka Ewa wątek zamknięty Byłam ostatnio na zabiegu u Pani Ewy (została mi ona polecona przez...
~Agata W.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Kosmetyczka pani Ewa wątek zamknięty Myślę,pani Aniu ,że pani przesadza. Spotkałam się z panią Ewa na zabiegach i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

O co chodzi z tą Ewą???? wątek zamknięty Nie wiem kompletnie kto i dlaczego pisze takie kłamstwa o kometyczce Ewie???...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

kosmetyczka pani Ewa wątek zamknięty Nie moge sie tu zgodzić z opinią wystawioną przez panią Anię.To raczej pani...
~Agata
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

KOSMETYCZKA PANI EWA wątek zamknięty Opinia jaka wystawia tu pani Ania,naprawdę wspaniałej kosmetyczce pani Ewie,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Kosmetyczka Ewa wątek zamknięty Jest osobą godną zaufania, dobrze znającej się na swojej profesji. Można na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Pobyt w spa wątek zamknięty Juz dawno nie czulam sie tak zrelaksowana.Bardzo milo wspominam pobyt u...
~Kinga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry