Widok

Spacer z psem - duży molos szuka współspacerowicza

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
Czy ktoś miałby ochotę zabrać się na spacer z nami i z naszym dużym psem (56kg)? Jest to roczny pies rasy bullmastiff. Jest pozbawiony agresji i dość flegmatyczny. Z innymi psami dogaduje się świetnie lub je ignoruje. Miejsce spaceru: okolice Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Chętnie spróbuję - mój samolubek powinien zauważać nie tylko tych , co go zaczepiają .... Duży owczarek, trochę egoista - potrzebuje dobrego przykładu - najlepiej od kumpla a nie od zawziętego tresera /nieudana próba i chyba pogłebione wady zachowania / Miejsce - Orunia, Św. Wojciech. Pozdr. Adam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam dla młodego (11 miesięcy) pokojowo nastawionego amstaffa towarzystwa aby jakis pies na jakis czas chociaz pozbawił go energii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, daj znać na maila, czy chcesz się z nami umówić, adres: ngc2215@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie po dzielnicy psy chodzą same, dwójkami... czasem trójkami :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej niech chodzą czwórkami, to prosta droga do nieba ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemuż to wysyłasz psy do nieba ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Literackie skojarzenie miałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Psy biegające samopas po osiedlu skojarzyły ci się z obrońcami Westerplatte oddającymi własne życie w nierównej walce ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jesli aktualne,to mam chetnego mastifa... 2,5 latek,bez agresji,rwie sie do zabawy....ok 65 kg niczym nieskrepowanej ekspresji.....chalado@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

do góry