Widok

Spatif,miejsce dla modych rozwódek,

podstarzałych amantów,amatorów łatwego podrywu. Łatwo tam facetowi poderwać w miarę młodą dziewczynę (około 28 lat) ale starsze też,oczywiście odwrotnie też,do wyboru do koloru.Można tam momentami zapomnieć o frustracjach dnia codziennego. Trafiają się fajni ludzie,lans też się oczywiście trafia.Klimat fajny,dużo znajomych,czasem ciasno i duszno ale duch znanych ludzi też się tam unosi.Ze Spatifu nigdy nie wyjdziemy sami :-) Czasem nudzą wciąż ci sami ludzie i te same twarze ale ja tam widzę inne plusy.Dobrze tam się zjawić,byle nie za często bo rutyna temu miejscu nie sprzyja,jest za cenne dla powtarzalności.Nie straszmy tam rewią mody,kochajmy Spatif i indywidualnosć,nie zaliczajmy go jak knajpy tylko czerpmy z niego. Kocham Spatif,Wojtka,Andrzeja,Elvisa i innych :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No nie tylko dla młodych rozwódek,dla starszych też i dla mężatek...... .Sama widziałam dziewczyny w nazwijmy to delikatnie-sytuacjach nietypowych z innymi facetami a wiele z nich znam i wiem że mają mężów czy innych partnerów ale Spatif to wyjątkowe miejsce gdzie można stracić głowę. Starzy bywalcy niejedno mogą wspominać a mężowie czy żony.......,no cóż,mury będą milczały i tuliły mroczne tajemnice alkowy ze spatifowych znajomości. Poza dobrą zabawą są inne powody dla których chodzi się w to miejsce ale o tym szaaa :-) Też uwiebiam Spatif.....za to i za tamto...,pijmy za anielskie zdrowie Maklakiewicza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
najbardziej podstarzałym amantem jest Wojtek barman he he
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Elvis też jest zarąbisty-kiedyś go zabrałam do domu a on usnął na fotelu hahahah
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry