SPATiF

Kluby, dyskoteki Puby

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 52/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - opinia wątek zamknięty Obsługa a szczególnie tzw. "bramka" coraz gorsza. Nie wiem dlaczego nie możne...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Słabo z miejscem przy barze,na parkiecie i droga szatnia to minusy tego miejsca wątek zamknięty Za 1 godzinę dwóch marynarek w szatni zapłaciłam 10 zł ,dla mnie to mówi...
~instagramowiczka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

opinia moja wyrazona wątek zamknięty opinia mja wyrazona
~jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

mbor - opinia wątek zamknięty Buractwo w szatni. Z fajnego lokalu powoli robi się speluna. Muzyka dalej...
~mbor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Rozdmuchane ego nadętych pseudo-artystów wątek zamknięty Syf, zylc i tragedia. Dla samej nazwy i prestiżu warto wejść - potem lepiej...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

ochyda wątek zamknięty Jestem rodowitym sopocianinem. Wiem, ze kiedys spatif to bylo legendarne...
~urzednik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 grudnia 2013

Bramka wątek zamknięty "Selekcja" w klubie to klasyczni targacze opon. Jełopy jakich ciężko spotkać....
~Kapitan_As
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

Adam - opinia wątek zamknięty Proszę o kontakt osobę, która chodzi w moim czarnym płaszczu, który został...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Spatif,miejsce dla modych rozwódek, wątek zamknięty podstarzałych amantów,amatorów łatwego podrywu. Łatwo tam facetowi poderwać w...
~bar surfer
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

zawiodłam się!!! wątek zamknięty od 7 lat Spatif jest moim ulubionym miejscem w Sopocie. Mniej więcej co pół...
~Renata
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

I Love SPATIF wątek zamknięty Najlepsze miejsce gawędziarsko - imprezowe w Trójmieście - muzyka, klimat,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

UWIELBIAM WOJTKA (barmana) wątek zamknięty Nie wyobrażam sobie SPATIFKU bez Wojtka!!!!!!!!! Bywamy z mężem tam od...
~s&s
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2009

sezon wątek zamknięty jakaś tragedia w tym spatifie w sezonie, wszystkie burki z warszawy i okolic...
~pretorian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

scisk jak w tramwaju w godzinach sczytu wątek zamknięty miesza mnie ludzie z "Rodzina Radia Spatiff", pieją nad tym klubem jakby nie...
~michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

brak kompetencji wątek zamknięty Kto u Państwa odbiera telefony? ludzie z ulicy? przypadkowi klienci? Dzwonię...
~Bartek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

NIE NADAJE SIĘ NA KONCERTY wątek zamknięty miejsce klimatyczne, sympatyczne, ale nie polecam koncertów, kompletny brak...
~gosc
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

NIGDY WIĘCEJ ..... wątek zamknięty Klub "kefiru" towarzyskiego...Nie przepadałem nigdy za tym miejscem ale...
~wujek
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2008

Klimatycznie i bezpiecznie. wątek zamknięty Witam, Spatif to miejsce dobrego klimatu i relaxu.Spotkań z ludzmi na...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami!!!! wątek zamknięty SPATIF jest uroczymi artystycznym miejscem dla normalnych, dojrzałych ludzi...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Smutek wątek zamknięty bywając tam zawsze twierdzę że 70% ludzi przebywających w klubie dla...
~Kaska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

38

wątków

do góry