Widok

zawiodłam się!!!

od 7 lat Spatif jest moim ulubionym miejscem w Sopocie. Mniej więcej co pół roku jeździmy z moim partnerem 170 km, aby tam zapomnieć o wszystkim.
Niestety w sobotę jakiś pseudo bramkarz(nie będę obrażać ze względu na szacunek dla samego klubu) potraktował nas jak parę gnojków nie dopuszczając do słowa.
Może jakiś mały kursik z kontaktami interpersonalnymi dla obsługi..?
Poza tym lokal jest super.!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Pewnie nie Pani karty klubowej wiec po co mial ktokolwiek z Pania dyskutowac ? kiedys tez mialam z tym problem ale wyrobilam sobie i wchodze jak krolowa :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
byłam w spatifie 2 razy, trzecia próba okazała się nieskuteczna, gdyż również nie zostałam wpuszczona :) (z grupy 7 znajomych, zresztą stałych bywalców, tylko ja miałam okazać "kartę klubową" tak więc solidarnie zmieniliśmy klub) - następnym razem radzę mówić po angielsku, z tego co zauważyłam zagraniczni goście nie mają problemów z wejściem :) :) :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tylko, że tam akurat faktycznie karty są wydawane i jak karty nie masz, to nie wchodzisz. Te 2 razy po prostu Ci się udało...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja mam kartę ale ani razu jej nie potrzebowałem. Wchodzę bez niej i nigdy nie miałem kłopotów. W mojej ocenie bramkarze są OK
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dla tego zagrywki w stylu mów po angielsku są dla takich miernot jak wy. jesteści mega słabi z takimi tekstami. nawet nie potraficie wyrobić sobie karty albo po prostu tak wyglądacie że klub wam jej nie chce wydać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
żeby zapomnieć o wszystkim ale słabe jechać taki kawał żeby upić się. róbcie to lepiej w domu przynajmniej zaoszczędzicie na paliwie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie napisałaś czym jeżdzicie...PKS-em czy autem. Bo jeśli PKS-em to rzeczywiscie lipa bo musieliście czekać na kolejny aż do rana.... uwielbiam was, powinniście zacząć się leczyć z waszych kompleksów... co to są za wpisy na tym forum...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry