Spec-Bud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Kielnieńska 131

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Filip - ocena Profesjonalne podejście do tematu remontu. Można liczyć na fachowe doradztwo,...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Tomasz - opinia Wraz z moją żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Spec-Bud. Przez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Mateusz - opinia Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Dorota - opinia Korzystałam z firmy Pana Łukasza przy okazji wykończenia mieszkania w stanie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Współpraca z firmą Spec Bud była wzorcowa. Od początku Pan Łukasz konsultował...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Anita & Piotr - opinia wątek zamknięty Firma Pana Łukasza Spec-Bud , robiła dla nas kompleksowe wykończenie domu...
~Anita & Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Chcę podziękować za dobrą robotę i serdecznie polecić innym firmę Spec-bud z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lutego 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Terminowo,profesjonalnie,sumiennie ,dokładnie wykonany remont...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

"Spec - Bud " - polecam gorąco :-) wątek zamknięty Pragnę podziękować panu Łukaszowi za sprawnie przeprowadzony remont domu....
~BEATA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Sprawdzona firma wątek zamknięty Firmę polecili mi rodzice, którzy wcześniej korzystali z jej usług. Tak samo...
~Szymon Rożek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

polecam ! wątek zamknięty Szybko, bardzo profesjonalnie, czysto, korzystnie cenowo, uczciwie i...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Spec-Buc wątek zamknięty Nie wyobrażam sobie lepszego wykonawcy od firmy Spec-Bud. Pan Łukasz zajmuje...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Firma Pana Łukasza wykonała prace remontowe przed terminem zachowując...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

SPEC - BUD godny polecenia wątek zamknięty SPEC - BUD godny polecenia. Jestem zadowolona z wykonanej pracy. Na pewno...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Wykończenie mieszkania wątek zamknięty Bardzo szybko, w terminie wykonane wykończenie mieszkania deweloperskiego....
~Renia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

wszystko ok wątek zamknięty wszystko ok, sprawnie szybko i na temat
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Kapitalny remont mieszkania z rynku wtórnego. wątek zamknięty Firmę Spec-Bud wybrałam kierując się opiniami zamieszczonym tutaj i mogę...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Mieszkanie na Morenie wątek zamknięty Prawdziwi fachowcy - nie tani, ale za jakość trzeba zapłacić. Doradzą,...
~Waldek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

remont kapitalny wątek zamknięty Remont kapitalny mieszkania przeprowadzony został przez firmę Pana Łukasza...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Izolacja akustyczna ściany wątek zamknięty Firmę Spec-Bud wybrałem, kierując się dobrymi opiniami na Trojmiasto.pl, i...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry