Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartek - opinia Jest naprawdę spoko Ceny mocno konkurencyjne
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Zbyszek - opinia wybór jakiś mają ale podejście do może i nie dużego klienta - jednoosobowa...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

Magda - opinia wątek zamknięty Nieprzyjemna, arogancka obsługa
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

PIotr Kowalski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zaskoczony dostępnością towaru. Punkt dość niepozorny a...
~PIotr Kowalski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam, ceny niskie, dostępność towaru wysoka.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 grudnia 2019

Maja co potrzeba wątek zamknięty Juz po raz kolejny robiłem tam zakupy. Mieli zawsze to, po co przyszedłem, a...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Najlepszy sklep w 3city wątek zamknięty Bardzo bogato wyposazony, obsluga mila a ceny lepsze niz w marketach....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Dobry sklep wątek zamknięty Odkąd odkryłem ten sklep kupuje tam wszystko z elektryki. Polecam.
~Cyryl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Tanio dobrze i na temat wątek zamknięty Szukałem dobrego przewodu audio i dopiero w tym sklepie zostałem fachowo...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Profesjonaliz wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, bardzo bogaty asortyment. Szukałem dobrego kabla HDMI...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Szybko i bez problemów wątek zamknięty Kontakt z klientem znakomity.Szybka realizacja zamówienia jak również...
~Mariusz Kierczak "CIEM"
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Sprawne zakupy wątek zamknięty Transakcja ze SPEC Kable przebiegła bardoz szybko, wszystkie tematy związane...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Obsługa bardzo fachowa i pomocna. Jestem niezwykle zadowolona z wizyty w tym...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Solidnie i fachowo wątek zamknięty Przygotowywałem się do remontu w mieszkaniu i szukałem firmy, w której...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Jest dobrze wątek zamknięty Szukałem kabli w dobrych cenach. Sklep polecił mi fachowiec, który remontuje...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty W większości hurtowni elektrycznych miałem problem ze sprzętem sieciowym i co...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Spec Kable - opinia fafoo69 wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach w Trójmieście wreszcie trafiłem do miejsca gdzie od...
~fafoo69
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry