Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM!! wątek zamknięty Najlepszy kurs angielskiego na świecie! Przemili prowadzący, super atmosfera,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

zajęcia na najwyższym poziomie wątek zamknięty Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie Business English i konwersacjach...
~biznes
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

wakacyjny kurs Business English wątek zamknięty Zajęcia ciekawe, obszerne materiały dydaktyczne, świetna atmosfera i pełen...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera połączona z profesjonalizmem. Panie lektorki...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Szkoła specjalisty i nie tylko! wątek zamknięty Każda osoba, która chce podnieść swoje komptencje językowe, w szczególności...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

strzał w dziesiątkę wątek zamknięty Zajęcia mega profesjonalne, wymagające, takie że z niecierpliwością czeka się...
~kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

specjalistyczne centrum językowe wątek zamknięty profesjonalna szkoła języka angielskiego, posiadająca w ofercie branżowe...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniej szkoły językowej, która podniesie moje...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Polecam :) wątek zamknięty Miła atmosfera, ciekawe formy zajęć, profesjonalizm prowadzącej to wszystko...
~Amelia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Polecam! wątek zamknięty Ciekawa oferta, miła atmosfera i 100% profesjonalizmu. Jestem po 1 semestrze...
~Lekarz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Profesjonalna szkoła wątek zamknięty Pani Monika Kowalska oferuje wysoki poziom nauczania, świetnie przygotowane...
~Prawnik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

super wątek zamknięty szkoła prowadzona jest przez przesympatyczną p. Monikę, lektorka...
~ate
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

WAKACJE Z ANGIELSKIM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam naukę w SPECIALIZE YOUR ENGLISH! To profesjonalna...
~Joanna Głogowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

ocena wątek zamknięty Świetna szkoła, ogarnięci lektorzy, fajna atmosfera na zajęciach. Merytoryka...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Natalia - opinia wątek zamknięty Uczyłam się angielskiego w wielu szkołach, ale po raz pierwszy spotkałam się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Najlepszy wybór! wątek zamknięty Specjalize your English to najlepsza oferta w Trójmieście. Jeśli zależy ci na...
~MN
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Profesjonaliści wątek zamknięty W Specialize your English bardzo wiele się nauczyłam. Prowadzący są bardzo...
~Studentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Świetny kurs, niezwykle merytoryczna prowadzącą świetnie przygotowała mnie do...
~bali
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Prestiżowy kurs języka angielskiego - biznesowego wątek zamknięty Trafiłam na kurs przez przypadek zwany Grouponem. Od razu zaskoczył mnie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

godne polecenia wątek zamknięty Kurs Legal English stanowi bardzo dobrą i długo oczekiwaną w Gdańsku...
~Legal English
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry