Speed Queen

Pralnie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 15/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inez - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny moje wrażenia na mega plus . Czysto wnętrze aż zachęca do...
~Inez
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo miło i profesjonalnie. Miły pan posłużył pomocą. Napewno będziemy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Rewelacyjnie, wyprane puchowe kurtki. Pralki bardzo dobrze piorą. Pierwszy...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2020

jolka - opinia wątek zamknięty Extra, porządki świąteczne były przyjemnością załatwione w jedynej godzinie....
~jolka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Hania - opinia wątek zamknięty Oszczedzilam czas, pieniądze i wreszcie miałam czas poczytać książkę
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Super pralnia, czysto pachnaco miła obsługa, wszystko jak najbardziej na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Super pralnia wątek zamknięty Polecam pranie na Obrońców Wybrzeża. Miałam przyjemność skorzystać z pomocy...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Fantastyczna pralnia wątek zamknięty Skorzystałam z pralni dwa dni temu, zapach który można zakupić na miejscu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2019

Gabi - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu! Wszystko bardzo łatwe w użyciu, a miła obsługa zawsze...
~Gabi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2019

rewelacja wątek zamknięty Musiałem szybko wyprać pokrowiec na materac, kołdrę, pościel. W normalnej...
~Rafał Sugot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2019

Fachowo i szybko wątek zamknięty Bardzo pomocny Pan, który objaśnił działanie pralni.. Zaoferował nawet...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry