Widok

Spodnie ciążowe - od kiedy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej!

No i stało się, kończę 1 trymestr ciąży i niepokojąco szybko przybieram na wadze, a co za tym idzie przestaję mieścić się w spodnie... Póki co jeszcze nie jest tak źle, ale wkrótce boję się że będę musiała zaopatrzyć się w nowe portki które pewnie i tak szybko zrobią się za małe... a spodnie typowo ciążowe to wydaje mi się że kupuje się już na spory brzuch co? Orientujecie się jak to wygląda z rozmiarami i na ile ten pas się rozciąga? Kiedy kupiłyście swoje pierwsze?

Dzięki z góry za rady i pozdrawiam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w prawie 7 miesiącu i nadal chodzę w spodniach sprzed ciąży. oczywiście typowo ciążowe też mam, ale ten panel sięga mi pod sam biust i mam wrażenie że jest za duży. ale myślę że za miesiąc zacznę już je nosić bo na pewno wygodniej. Albo kupię na jesień ocieplane getry ciążowe bo gdzieś rzuciły mi się w oczy na allegro.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mysle, ze jesli zaczynasz czuc dyskomfort w zwyklych spodniach to czas na te ciazowe. Nie ma co sie meczyc i uciskac brzucha. Ja zaczelam nosic te z pasem jakos w polowie ciazy, w tych samych dochodzilam do konca ciazy, tylko na poczatku pas zakrywal caly brzuch, a pozniej tylko czesc. Ja bar.dzo sobie chwale takie spodnie, szczegolnie zima, kiedy fajnie ogrzewaly.
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Takie seksowne nosiła Pani Zapchlewiczowa. Potem nasza mopsiczka, póki nie rozyła się w udach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja pierwsze spodnie kupiłam gdzieś ok 11-13tyg bo poprostu upierał mnie zwykłe portki ;-) jak powiedziałam lekarce że chyba muszę już zacząć myśleć o takich spodniach to powiedziała że już powoli czas :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciazowki zaczynasz nosic gdy nie miescisz sie w swoich i czujesz dyskomfort.
ja mialam spodnie o rozmiar wieksze i chodzilam w nich do ok 5m-ca ale w ciazy wiecej schudlam niz przytylam ;) na plus w sumie 5kg. Od 5m-ca nosilam ogrodniczki jeansowe -suuuper wygodne do konca ciazy i po cc zeby nie uciskac rany, zwykle jeansy ciazowe i takie biale podpinane rybaczki. ten zestaw wystarczyl od poczatku czerwca do konca wrzesnia.
nie ma reguly jak szybko ma rosnac brzuch ;) spodnie ciazowe sa wygodniejsze ;) bo nic nie uciska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj, ja szybko zaczełam chodzić w ciążowych. Bardzo szybko "wywaliło" mi brzuch. Potem długo długo stał w miejscu, ale już w 4-5 mcu miałam porządny bebzunek. Nosiłam głównie leginsy luźniejsze w pasie i tunika, bo najwygodniejsze na wiosnę. Ale spodnie typowo ciążowe też, one się ładnie rozciągają tak że na mniejszy brzuszek i na duży bebzun będą dobre i pod bluzką wcale nie widać, że to ciążówki. To nie to co kiedyś, że każda ciężarna łaziła wyłącznie w ogrodniczkach ;)

tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze żeby czuć się wygodnie i nie uciskać brzucha. Jak już czujesz że robi się ciasno to warto pomyśleć o zmianie garderoby :) Ale tez nie warto szaleć z ilością zakupywanych spodni bo nie wiadomo ile jeszcze poszerzysz się w biodrach, żeby za chwile nie okazały się za małe. Lepiej kupować luźniejsze rzeczy, dresiki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W drugim miesiącu już ciążowe.
Nie lubię jak coś mi brzuch uciska - zwłaszcza, że dziecko jest nisko.
Większość letnich ciuchów nadal pasuje, ale spodnie praktycznie od razu ciążowe.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pierwszej ciąży kolo 5 mc zaczelam nosic ciążowe spodnie, w drugiej od 12tc.szybciej mi brzuch zaczal rosnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiek - GRATULACJE:):):)

nie pamietam dokładnie jak to było w tygodniach, ale jak przestałam wygodnie siedzieć w swoich standardowych jeansach, to kupiłam ciążówki (w C&A na promocji fajne były ceny), nawet o rozmiar mniejsze i w pasie musiałam zszywać, żeby nei spadało, a tak na 2-3 miesiące przed porodem "uwolniłam" pas
W ostatnim miesiącu jeansy ustąpiły getrom ciążowym - problem był nie tyle w pasie, co jak w jeansach siedziałam, to w biodrach strasznie uciskały
Przybyło mi prawie 30cm w obwodzie (z tego co wiem, to niemało), brzuch miałam taki sterczący do przodu, ale wiadomo, każda kobieta, każda ciąża inaczej wygląda
A pas, który na początku ciąży miałam pod biustem, pod koniec był 5-7 cm nad pępkiem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak pisza,gdy czujesz dyskomfort. Moje spodnie a konkretnie pas nie starczyly do końca,pas musiał byc pod brzucholem,pupa i nogi byly ok,ale ja utylam 21kg w tym brzuch jak na bliźniaki. Powodzenia!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczęłam nosić spodnie ciążowe bardzo szybko, już w 8/9 t.c., bo w innych było mi bardzo niewygodnie. Na początku nosiłam takie z szeroką gumką w pasie, potem z dużym panelem.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiek, super ! Serdeczne gratulacje :)))

Ja zaczełam jak nusia dosc szybko, jakos 7/8tydz ciąży... potem koło 11/12 wróciłam do swoich a potem jakos koło 14/15 juz zaczełam nosić ciążówki i leginsy z wyzszym stanem.
A jesli chodzi o te pasy musisz patrzec, jedne spodnie miały wielki po sam biust a drugie miały normalny, dosc niski... takze sprawdz przy zakupie :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczęłam nosić dopiero w 6 miesiacu, ale dlatego ze wczesniej nie mialam brzuszka. jezeli kupisz teraz np rozm 38 to za 3 miesiace moze byc tak ze bedą na Ciebie za ciasne w pupie, bo trzeba sie liczyc z tym, ze w ciazy robimy się bardziej kobiece i krąglutkie:) Jezeli chodzi o ten pas, to jest super rozciagliwy a często masz tez takie gumeczki do jego regulacji:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gosiek gratulacje!! ;)
o spodniach nie pomogę, ale mega gratuluję:))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odzież ciążowa:
1 dziecko: Zaczynasz nosić jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
2 dziecko: Jak najdłużej nosisz normalne ubrania.
3 dziecko: Odzież ciążowa to twoje normalne ubrania
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mako.boo.pl/wesole_teksty/tekst_336.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak szczerze mówiąc to trochę śmieszą mnie odpowiedzi że od razu zaczęłyście nosić ciążowe spodnie no bez przesady w pierwszych tygodniach nie ma was raczej co uciskać bo jeszcze brzuch nie urósł nawet centymetra ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
w piwrwsej ciązy mozesz zacząc nosić np. w 5 -6 m-cu ale jeśli jesteś już w drugiej to brzuch moze być szybciej nawet w 2 m-cu ....nic w tym dziwnego duzo kobiet tak ma ze w 1 trymestrze juz się nie dopina w spodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale błagam, 6-8tydz? ;) nie przesadzajmy, rozumiem 12
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja miałam od poczatku dosyć niko brzuch a i też szybko wyszedl na wierz, już w 4mcu zaczełam chodzić w ciażowych spodniach, nawet leginsy kupiłam sobie ciążowe, nie ma co się męczyć, koleżanka całą ciążę przechodziła w normalnych spodniach ale u mnie bylo to nie możliwe. za bardzo mnie uwierały, a później już nawet nie byłam w stanie się w nie wcisnąc,
zrób miejsce dzieciaczkowi i spraw sobie ciążówki :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrycja, ja nie mówie ze mój brzuch zrobił sie wielki przez/ dzięki maluszkowi... ja dostalam wzdęcia ze nie mogłam sie w swoje spodnie zapiąć... potem mi przeszło i znowu wskoczyłam w swoje zwykle spodnie...
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to chyba że, bo nie uwierzę że komukolwiek tak szybko urósłby brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
spodnie ciążowe kupuje się wówczas jak cisną Cię "normalne". Ciążowe są bardziej wykrojone na dole, na gumkach itp i dlatego nie cisną w podbrzusze, więc możesz je kupić już teraz jeśli cisną Cię zwykłe.
Najlepsze chyba są jednak na ciążę legginsy, ale to już kwestia gustu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie rad wszechwiedzącej Patrycji i nie noś spodni ciążowych bo co ?
Bo nie wypada ? Bo Wszechwiedząca wie lepiej ? Bo Wszechwiedzącej brzuch nie wyszedł ?

Każdy ma inną figurę i nosi, kiedy czuję, że mu niewygodne.

A tekst "bo mi nie urósł" jest wyjątkowo głupi.
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjj, ja mam tez takie zwykle spodnie, w ktorych chodzilam jeszcze na koniec ciazy, zalezy od kroju, ale ciazowe tez nosilam. Mi sie zima w tych ciazowych z pasem tak fajnie chodzilo, ze mowilam, ze po ciazy tez chyba bede w nich chodzila, ale jakos nie zakladalam :-)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też prawie od początku ciąży przestałam nosić zwykłe spodnie, bo wszystkie miałam mega dopasowane i było mi niewygodnie przez wzdęcia, no i z drugiej strony, wiedząc że coś się tam we mnie dzieje, źle się czułam taka ściśnięta. A jak wzdęcia minęły, to i tak nie było mowy o tym, żeby je założyć, bo ogólnie przytyłam:)
Ale spodni ciążowych nie kupiłam do tej pory, cały czas noszę legginsy, sukienki i spodnie dresowe na gumce, na lato to wystarcza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zalogowałam się i nie widać suwaczka:) a jestem teraz w 24 tc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 1 nie trzeba być wszechwiedzącym, żeby wiedzieć że brzuch ciążowy nie wychodzi po 6 tyg. Po 2 koleżanka kończy już 1 trymestr także jak już jej zwykłe przeszkadzają to pewnie, niech kupuje. Czytaj ze zrozumieniem to co napisałam w poprzednich postach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Po 1 nie trzeba być wszechwiedzącym, żeby wiedzieć że brzuch ciążowy nie wychodzi po 6 tyg. Po 2 koleżanka kończy już 1 trymestr także jak już jej zwykłe przeszkadzają to pewnie, niech kupuje. Czytaj ze zrozumieniem to co napisałam w poprzednich postach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wychodzi ?
Wiesz doskonale bo masz 6 dzieci, czy może jesteś panią ginekolog ?
Wiesz, jak wygląda ciąża u kobiety, która waży 50 kg i tej 90 kilowej.
Czy może "mi nie wyszedł" jest jedynym argumentem?
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem w 6 tyg i jakos tak mi nie wyszedl brzuch,ze jak spotykam kolezanki to odrazu poznaja ze w ciazy jestem.Nie chodze jeszcze w spodniach ciazowych,ale w jeansach mam odpiety guzik,bo juz bym go nie zapiela.Takze Patrycja,jednak rosnie:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie, kobiety maja wzdecia na poczatku ciazy i co mam ten brzuch uciskac i ma mi byc niewygodnie? Wtedy pewnie ze trzeba kupic ciazowe. Ja kupilam jak bylam w okolo 11 tc i wcale nie z powodu tego ze urosl mi brzuch ale mialam taka jakas przewrazliwiona skore i musialam chodzic w luzniejszych spodniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem 8tygodniu i sam lekarz zalecil zmiane spodni na ciążowe.każda ciaza jest inna i nie należy nikogo krytykować. Ale niestety na takich forach nie wszyscy do tego dorośli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdrowe podejście!
Ja od 7 tygodnia mam problem ze spodniami.
Mam skłonności do tego, że brzuch mi często puchnie (nie są to wzdęcia). Ciąża to rewolucja dla organizmu, wszystko musi się w środku poukładać. Ponadto od samego początku boli mnie brzuch. Myślałam, że to miesiączka na początku, bo wszystkie objawy okresu były. Miesiączka nie przyszła, w drodze jest za to fasolka, ale pobolewanie brzucha i piersi dokładnie takie samo jak w czasie mies.
Dużo jeżdżę samochodem, zwykle spodnie sprawiają ból i dyskomfort. I to nie chodzi o wielkość dziecka, wielkość brzucha. Ma być wygodnie! :)
To samo uważam o biustonoszach. Piersi rosną, masz prawo zmienić biustonosz na miękki, większy itp. A czy on się będzie nazywał "ciążowy" czy po prostu "wygodny"... czy to ważne? :) Phi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaczęłam nosić pod koniec 5 m-ca ale to dlatego, ze z powodu złego samopoczucia w I trym schudłam i dopiero później zaczęłam tyć. Spodnie ciążowe mają regulacje w obwodzie więc nie wydaje mi sie, zeby zrobiły sie szybko za małe. Kup sobie najlepiej jedną parę w rozmiarze jaki nosisz na co dzień a za miesiąc-dwa kupisz kolejne (jeżeli nie będziesz tyła w biodrach tylko w brzuszku to rozmiar Ci się nie zmieni, jak zacznie Ci iść w biodra to trzeba będzie rozmiar większe nabyć) Ja kupiłam sobie dwie pary (jeansy i materiałowe) oraz legginsy ciążowe - w zupełności starczyło.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wszystkim za podpowiedzi i za gratulacje :D

Nulka, RoksanaS, AniaB, ciągle uzależnione od forum? :D

Ja się boję tu wracać na dobre bo wsiąknę tak jak przed ślubem :P

No i nie kłócić mi się tu (Do Patrycji i innych)... każda okazja dobra do sprzeczki, oj kobitki kobitki :) Wiem.. te hormony hahaha :)

Dziś chyba pojadę do H&M Mama i zobaczę co tam mają ciekawego :) Przekonałyście mnie, spróbuję już coś kupić a jak nie teraz to za miesiąc, bo te materiałowe spodnie to z dnia na dzień robią się za ciasne, z elastycznymi jeansami nieco lepiej jest.

A taka ciekawostka jeszcze.. wczoraj moja gin na dzień dobry powiedziała że mam nie chodzić w jeansach... bo sprzyjają grzybicy :/ Mówiła że mam chodzić w materiałowych portkach albo spódnicach... aj tam, nie będę jej słuchać, jeansy to jeansy, niezastąpione :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że problem jest przy zbyt obcisłych jeansach...

jeśli mogę poradzić - wykorzystaj promocje (teraz chyba jeszcze są) i poszukaj ciuchów ciążowych po sieciówkach - HM, C&A...
Firmówki droższe od sukni ślubnej;P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam wlasnie 2 pary ciazowych jeansow z H&M i super sie sprawdzily, choc wczesniej nie nosilam od nich spodni.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam wlasnie w h&m dwie pray bo juz mnie wszystko cisnie od dluzszego czasu mimo ze brzuszka nie ma az takiego ale jest mi nie wygodnie i uwiera wiec po co sie meczyc. jestem w 20tyg ale juz dluzszy czas ubieram luzniejsze rzeczy na gumce.

z mlodym nie mialam takiej potrzeby do 6msca i wystarczyly mi legginsy i jedne rybaczki typowo ciazowe. teraz juz nie wystarcza wiec musialam kupic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam 3 pary spodni rozmiar 44 na sprzedaż. http://ogloszenia.trojmiasto.pl/ubrania-i-dodatki/spodnie-ciazowe-rozmiar-44-ogl5405924.html
,image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klaudia fajne te Twoje spodnie, ale nie mój rozmiar :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiek, ja mialam jeansy z h&m za 30zł z przecen :)
Ale mysle ze z tym jeansami głównie chodzi ze są grube i nie az tak przewiewne wiec na lato nie bardzo...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj po lumpkach tam zawsze jakieś ciążówki się trafiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka a kiedy te przeceny są? :D Ja miałam dziś jechać ale nie pojechałam w końcu, w przyszłym tyg. zobaczę co tam mają :) Taka cena mi się podoba :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla odmiany coś na temat :Mi wszystkie ciążówki spadały i bardzo denerwowały, najlepsze dla mojego typu figury okazało się firmy Branco - kupowane w Kamama :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba na wiosne sa te przeceny spodni w hm bo w lato nie widzialam ani jednej pary a teraz sa w normalnych cenach bynajmniej w rumi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam wczoraj w lumpku 2 pary z H&M MAMA, jedne za 15 zł, drugie za 17 zł :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marynial, w którym lumpku takie ciekawe cenowo spodnie kupiłaś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat w lumpku nic nie znalazłam dla siebie...

Akurat letnie wyprzedaze juz sie chyba skonczyły... a zimowe beda w grudniu/sztyczniu to pewnie troche juz dla Ciebie za poźno...
Chociaz ja swoje spodnie kupilam jakos... we wrzesniu albo w październiku, bo we wrzesniu sie dowiedzialam o ciąży i chciałam skorzystac z wyprzedazy i bardzo szybko je kupiłam ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa kupiłam w Sierakowicach, nie jestem z Trójmiasta :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w końcu w H&M! Ogólnie ceny wysokie, był jeden wieszak z przeceną ale nic ciekawego na nim nie znalazłam. Spodnie są świetne i w ogóle rewelacyjne, natomiast co do reszty ciuchów to mam wątpliwości czy takie fajne ;) W zasadzie to nic mi się tam nie spodobało, ale to pewnie rzecz gustu no i kolekcji aktualnej. Ale to akurat na szczęście nie problem, bo obecnymi czasy 90% ciuchów z działu damskiego w każdym dowolnym sklepie nadaje się dla ciężarnej więc luzik :)

Mierzyłam portki z niskim pasem, tylko taka gumka która na brzuchu fajnie na siebie zachodzi, i mierzyłam też jeansy z tym typowym pasem pod biust i stwierdzam że te z szerokim jeszcze poczekają, bo był nieco za luźny, ale pewnie już niedługo będę musiała je zakupić.. a te z niższym kupiłam i są mega wygodne :)

Dla ciekawskich - jeansy z szerokim pasem od 129,99 do 199,99 zł, (te droższe miały ten pas z takiego bardziej elastycznego, grubszego materiału) natomiast te które kupiłam (czarne rurki z materiału z węższym pasem) 79,99 zł, no i spodnie materiałowe ale z szerokim pasem też 79,99. Na przecenie były jakieś pojedyncze sztuki spodni ale niewiele, ceny tak około 60 zł. Pewnie grubsza przecena dopiero nadejdzie.

Orientujecie się czy jakieś popularne sieciówki mają jeszcze dział dla mam, czy tylko H&M? W lumpie to widziałam rzeczy z kilku firm, np. Next Maternity, ale w Polsce to raczej bym się nie spodziewała...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupowałam ale spódniczkę jeansowa ciążową w c&a bo tam tez jest dział z ciążowymi ciuchami ,spodnie tez z tego co pamiętam były fajne ,ale ja wcześniej kupiłam sobie jeansy w pasażu królewskim ,które swoja drogą raz ubrałam bo szczerze ich nienawidziłam za to w spódnicy przechodziłam cała ciążą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poza spodniami ciazowymi nic innego nie mialam z ubran z garderoby typowo ciazowej. Troche wiekszy rozmiar, luzny fason i bylo ok.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też. Kupiłam spodnie ciążowe z szerokim pasem i służyły mi od 4go miesiąca do samego końca, a byłam ogromniasta :) A tak to miałam w szafie kilka bluzek które sie świetnie rozciągały, kupiłam getry o rozmiar większe i też świetnie mieściły brzuch. Przez dwie ciąże nmie miałam problemu z ubieraniem się.

Tak więc dziewczyny będące w ciąży nie martwcie się, nie trzeba wydawać majątku na ciuchy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja obecnie jestem 9t4d i już noszę spodnie ciążowe. Akurat dostałam je i są nieco przyduże, ale wszystkie moje sprzed ciąży cisną i czuję się bardzo niekomfortowo.
Dużo dziewczyn pisze, że w H&M i C&A można kupić fajne ciążowe ciuchy, czy możecie napisać, w których galeriach są ciążowe działy bo z tego co się orientuję to nie we wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przez całą ciążę nabyłąm ciuch ciążowy sztuk 1,sukienkę na święta W H&M w Alfa Centrum.Całą ciążę przechodziłam w legginsach i ubraniach o rozm. większy z sieciówek,H&M ,Cubus ,Zara fajnie można wszystko połączyć .Przymierzałąm dżinsy ciążowe ale źle się w nich czułam więc odpuściłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewucho przestań podszywac sie podemne bo nudne to juz sie robi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie mam zamiaru, od długiego czasu pisze pod tym nickiem i tak zostanie. To Ty teraz zaczęłaś pisać jako Miśka, więc skończ. W wielu tematach obecnie prowadzę rozmowy i nie będę zmieniała nicka, bo zamieszanie z tego wyjdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W matarni jest H&M z działem ciążowym. Faktycznie nie ma co przesadzać ja kupiłam, trochę podostawałam a faktycznie chodziłam w dwóch parach jeansów, leginsach i zwykłych dresowych spodniach. Leginsy ciążowe z h&m uwielbiam nadal nosze. W tkmax kupiłam za grosze sukienki z rozciągliwych materiałów i były na świąteczne wyjścia i po ciąży można wykorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dział ciążowy w bonprix. Kupiłam tam spodnie i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zerknij w internet, tam jest ogrom tych wszystkich ciuszków. Z takiej poleconej strony najlepiej wziąć pod uwagę https://www.mytummy.pl/sukienki-ciazowe.html , ponieważ mają bardzo szybką wysyłkę, a ciuchy są w bardzo atrakcyjnych cenach. To akurat trzeba przyznać, mam nadzieję, że coś Ci się spodoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wcale nie kupowałam spodni ciążowych. Cały okres ciąży przechodziłam w legginsach. Zwłaszcza, że znalazłam świetny model od Italian Fashion. Legginsy ciążowe, które kupiłam w sieci u https://enocna.pl/pl/c/Legginsy-Ciazowe/27 okazały się strzałem w dziesiątkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupiłam kilka spódnic na gumce, które mogę nosić też poza ciążą, poza tym nosiłam obszerne bluzy lub swetry (zaawansowana ciąża wypadła mi na zimę i wczesną wiosnę). Mam tylko jedną typowo ciążową rzecz - dżinsy z lumpa
No i polecam wygodne buty, takie które nie obciskają oraz w których będziecie czuły się w ciązy wygodnie. To jest najważniejsze.
https://bellaplace.pl/trendy-moda/eko-look/moda-eko-na-lato-2021-sprawdz-nasze-propozycje/
Kilka porad jak wybierac ubrania oraz buty dobrej jakości jest na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamówiłam http://mindacademy24.pl/jaka-koszula-bedzie-najlepsza-do-karmienia/ bardzo komfortowo się czuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry