Widok

Spore rozczarowanie

Wybrałam się do Studia Wersal, bo zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie o pani Kasi.
Pierwsze wrażenie niezbyt korzystne, ponieważ salon ciemny i zimny, niezachęcający do dłuższego pobytu w nim.
Sama pani Katarzyna mało rozmowna, niezachęcająca do rozmów, co dla niektórych może być atutem ,ale dla mnie to wada. Dziwnie się czułam, siedząc w salonie 1,5 h. , a pani nawet nie spróbowała podjąć jakiejkolwiek konwersacji. Ja zatem też odpuściłam.
Jedyne , co pani Kasia do mnie mówiła, to że jestem spięta, mam sztywne ręce i że musi się ze mną przez to męczyć. Rzeczywiście miałam ciężki dzień w pracy i byłam trochę zestresowana, ale salony kosmetyczne są między innym po to, żeby się w nich rozluźnić i odstresować, o co w tym salonie trudno.
Co do efektu, wyszłam zadowolona, pani Kasia robiła mi paznokcie żelowe bardzo starannie. Niestety pierwszy paznokieć złamał mi się już po 4 dniach, przed samym kościołem, gdy szłam na Pierwszą Komunię.
Kolejne dwa złamały się po tygodniu, przy codziennych czynnościach. Dodam, że jestem nauczycielką i nie pracuję np. na budowie.
Obecnie mam kilka dni do umówionej wizyty , a z moich żelowych paznokci zostały 4.
Niestety, ale już tam nie wrócę.
Moja ocena
oferta: 5
 
obsługa: 4
 
jakość usług: 3
 
kreatywność: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dbając o jakość usług i zadowolenie Klienta każda z Pań wciągu tygodnia ma prawo do reklamacji. Jeżeli w tym czasie zadzieje się coś z paznokciami ( podczas normalnego użytkowania ) wszelkie naprawy wykonywane są na koszt firmy. Szkoda, że nie zgłosiła Pani tego faktu bo z pewnością otrzymałaby Pani darmową naprawę.
Każda z klientek jest inna, jedne Panie oczekują ciszy i spokoju inne koleżeńskich plotek, dla mnie piorytetem jest skupienie się na pracy i wykonanie jej jak najlepiej potrafię. Zdaję sobie sprawę, że zarówno moja osoba jak i wygląd mojego salonu nie wszystkim przypadną do gustu :) Na szczęście dla Klienta wybór salonów manicure i pedicure w Trójmieście jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry