Studio Wersal

Paznokcie

Gdańsk, Malborska 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mało sympatycznie ale jakość i cena dobra wątek zamknięty Pani Kasia to mistrzyni manicure. Precyzja, dokładność i jakość na najwyższym...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Chciałabym ocenić w skali 1-5 najważniejsze dla mnie przy korzystaniu z usług...
~Maribel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Sprawdziłam i jednak polecam ;) wątek zamknięty Dopiero teraz przeczytalam negatywne opinie na trojmiescie i trochę mnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi w tym salonie. Pani Kasia jest bardzo...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Spore rozczarowanie wątek zamknięty Wybrałam się do Studia Wersal, bo zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie o...
~Ilona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Rewelacja wątek zamknięty Dla mnie zdecydowanie najlepsza stylistka na świecie. Nie ważne, co wymyślę,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Profesjonalistka! wątek zamknięty Pani Kasia to profesjonalistka w każdym calu. Widać, że kocha to co robi,...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Profesjonalizm w każdym calu:) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Kasi od kilku miesięcy i zdecydowanie będę przez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

pełen profesjonalizm... wątek zamknięty profesjonalne podejście do klienta...Jestem bardzo wymagającą klientką z...
~sk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

polecam serdecznie wątek zamknięty jestem stala klienta p. Kasi od kilku miesiecy. Paznokcie robilam juz w wielu...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Pełna elastyczność wątek zamknięty Paznokcie u Kasi robię już od wielu lat. Gdy Kasia zmieniła miejsce pracy,...
~Honorata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiłam z tzw. biegu, kiedy do głowy przyszła mi myśl "a zrobię...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Byłam dzisiaj pierwszy raz u p. Katarzyny i zdecydowanie polecam. Wprawdzie...
~asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

BARDZO ZADOWOLONA KLIENTKA :)) wątek zamknięty Z usług Pani Kasi korzystałam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni !...
~Urszula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

:) wątek zamknięty Pani Kasia bardzo sympatyczna i delikatna. Co prawda korzystam tylko z usługi...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam korzystanie z usług Kasi. Pełen profesjonalizm. Moje paznokcie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Zawsze jestem zadowolona wątek zamknięty Od dłuzszego czasu korzystam z usług Kasi. Wychodzac od niej zawsze mam...
~Dominika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Najlepsza Styliska Paznokci! wątek zamknięty Polecam gorąco korzystanie z usług Kasi! Pełen profesjonalizm, ogromna...
~Agnieszka D.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Jest OK! wątek zamknięty Jestem klientką pani Kasi już od roku i jestem bardzo zadowolona z jej...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2009

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu i pod ciągłym wrażeniem...
~Hania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

20

wątków

do góry