Sport & Travel

Biura podróży

Gdańsk, Jabłoniowa 21/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sport & Travel- pełen profesjonalizm, świetny wyjazd! wątek zamknięty Korzystałam z usług biura Sport & Travel we wrześniu tego roku przy okazji...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Manchester United - Manchester City wątek zamknięty Z całego serca polecam usługi biura SPORT & TRAVEL. Pod koniec marca wraz z...
~Daniel & Pati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Liga Mistrzów Madryt wątek zamknięty Po raz drugi miałem przyjemność współpracować z firmą Sport & Travel i po raz...
~Pawel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Liverpool-Southampton wątek zamknięty Rzetelność poparta miłą obsługą, wszystko dopięte na ostatni guzik, co w...
~Katarzyna i Adam Ochman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Gran Derbi w Madrycie i Barcelonie wątek zamknięty Dbałość o klienta i zaangażowanie przesympatycznej Pani Iwony to dopiero...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Wyjazd firmowy - mecz BVB Dortmund wątek zamknięty Firma Sport&Travel zorganizowała dla naszych kluczowych klientów (24os)...
~Marek M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Misja-Wakacje.pl - opinia wątek zamknięty Sprawna i znakomita obsługa. Bezproblemowy kontakt (Pani Iwona zawsze odbiera...
~Misja-Wakacje.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Wyjazd na mecz Realu Madryt wątek zamknięty Perfekcyjnie zorganizowany wyjazd na mecz Realu Madryt. Profesjonalna obsługa...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Wyjazd na F1 wątek zamknięty Korzystałem dwa razy z oferty Biura Sport&Travel i jestem bardzo zadowolony....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Profesjonalna firma wątek zamknięty Biuro podróży Sport & Travel podchodzi do obsługi klientów bardzo...
~Łukasz Kubaczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Przegrane Gran Derbi w Barcelonie, pomimo wyniku sportowego, to najlepiej...
~Agnieszka P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Zetelna, przyjazna i profesjonalna usluga wątek zamknięty W marcu ubieglego roku Pani Iwona zorganizozala nam wspanialy wyjazd do...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Profesjonalne Biuro wątek zamknięty Biuro podróży Sport&Travel to bardzo profesjonalna obsługa, sprawna...
~Dorcia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam biuro - organizacja wyjazdu na mecze Ligi Mistrzów, pomimo krótkiego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Barca - Milan wątek zamknięty Wyjazd został zorganizowany perfekcyjnie. Bilety dostarczono mi na czas, cały...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

wyjazd na mecz FC Barcelona wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z biurem Sport&Travel. Organizacja całego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Profesjonalnie, ale i życzliwie wątek zamknięty Chciałbym gorąco polecić wyjazdy z Sport & Travel. Niejednokrotnie...
~Korporacyjny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

wyjazd na mecz FCBarcelona wątek zamknięty Perfekcyjnie zorganizowany wyjazd na mecz FC Barcelona - Getafe. Fantastyczne...
~Doboro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi biura podróży Sport&Travel....
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Barcelona wątek zamknięty Byliśmy w maju na meczu Barcelony z biura Sport & Travel i wszystko było...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry