Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tadeusz - opinia wątek zamknięty Świetny, doskonale rozumie i potrafi poradzić w każdej sytuacji. Najbardziej...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Darek - opinia wątek zamknięty Ogromna wiedza, empatyczne podejście do pacjenta, wnikliwy wywiad, przyjazna...
~Darek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Stanisław - opinia wątek zamknięty Super profesjonalista!!!, Podczas wizyty skupia sie na diagnozie , szuka...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Najlepszy fizjoterapeuta i rehabilitant, z jakim miałam do czynienia......
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc, rzetelna porada. Polecam!!!
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Krzychu - opinia wątek zamknięty Miło, sprawnie, fachowo. Pan Doktor nie traktuje nas, pacjentów, przedmiotowo...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Urszula - opinia wątek zamknięty polecam, indywidualne podejście do pacjenta, duża wiedza i kompleksowe...
~Urszula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Mariola - opinia wątek zamknięty Polecam! Mam pełne zaufanie do diagnozy , dr Jeremi klarownie to wytłumaczył....
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

matylda - opinia wątek zamknięty bardzo polecam, pełen profesjonalizm. Rzetelne podejście do pacjenta, trafna...
~matylda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Viola - opinia wątek zamknięty Diagnoza/wizyta już zaczyna się podczas wspólnego podejścia do gabinetu ,...
~Viola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

ZM - opinia wątek zamknięty Zabiegi + zestawy ćwiczeń czynią życie sponiewieranych kręgosłupów...
~ZM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Nieoceniony specjalista. Ogromną wiedza i cudowne podejście do pacjenta....
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Świetny specjalista. wątek zamknięty Pan doktor jest świetny specjalistą. Trafiłam do gabinetu nie mogąc chodzić z...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Pomogło! wątek zamknięty Biofeedback naprawdę działa. Nastawiony byłem dość sceptycznie, ale już...
~Aazrael
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry