Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - ocena Bardzo, ale to bardzo odradzam wizytę w tym ośrodku. Kultura wypowiedzi Pana...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

ad - ocena mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej
~ad
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

ad - ocena mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej
~ad
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

ad - ocena mistrzostwo - schudłem i czuje sie dużo lepiej
~ad
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Polecam z całego serca. wątek zamknięty Do Poradni Dietetycznej Sports-Med zgłosiłam się, ponieważ chciałam...
~Marta Wojarnik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Zbicie wagi bez w mgnieniu oka wątek zamknięty Do Pana Sylwestra udałem się, ponieważ chciałem zrobić coś z moim wystającym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Arek - opinia wątek zamknięty Do poradni zgłosiłem się, bo mój kolega chwalił sobie współpracę z...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Strzał w 10! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam! Od kilku lat trenuję na siłowni, efekty mizerne,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Polecam wątek zamknięty Dzięki diecie schudłam 9 kg. Jadłospisy urozmaicone, produkty ogólnodostępne,...
~basha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Moja przemiana:-) wątek zamknięty Swoja wspolprace z Panem Sylwestrem podjelam 2 miesiace temu. Byla to...
~Kasienka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Moja opinia. wątek zamknięty Od dwóch lat leczyłam się endokrynologicznie na tarczycę, jednak moje...
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

problem z nadwaga wątek zamknięty Witam, do dietetyka udalam sie poniewaz zaplanowalam sie za siebie wziac. W...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Polecam, najlepszy dietetyk w Trójmieście wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa oraz profesjonalne i rzetelne podejście do klienta...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

sports-med, a odchudzanie wątek zamknięty Dzięki współpracy z Panem Sylwestrem udało mi się powrócić do zdrowia....
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Porada dietetyczna wątek zamknięty Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Porada dietetyczna wątek zamknięty Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

POLECAM wątek zamknięty Korzystam z uslug od kwietnia i z czystym sumieniem moge polecic. Bardzo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Najlepszy dietetyk wątek zamknięty Próbowałem już wielu dietetyków. Trafiałem albo na beton intelektualny, albo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry