Widok

Sposób na nudę. Jaki Sport ?

Witam. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do Trójmiasta. Jakie sporty można tutaj uprawiać, co polecacie ?Mogą być też inne formy rozrywki...tańce...lub cokolwiek:) Nie boję się wyzwań, gdyż jestem osobą bardzo aktywną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zime mozesz pojechac na lysa gore do sopotu posmigac na snowboardzie lub nartach jak wolisz, w lato to niedaleko sa chalupy :) mozesz tam posmigac na kite'cie :) z takich bardziej przyziemnych to gala czy kosz to standard, ja np. caly czas smigam na basen i tancze dancehall :) robia tez takie zajecia ze strechingu (rozciaganie) fajna sprawa. w oliwie masz fajna scianke wspinaczkowa "Elewatory"... albo poprostu rowerem wzduz morza z gdanska do gdyni i spowrotem... moglbym ci tak wymieniac w nieskonczonosc :P
we're live a life of joy, not a life of sarrow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam czas, więc możesz wymieniać w nieskończoność, tym bardziej że jestem tu nowe, ale już mi przybliżyłeś nieco jak aktywnie spędzić dzień. A jeśli chodzi o rowerki to jakieś fajne trasy polecasz ? Może jakaś ciekawa strona o trasach rowerowych bo słyszałem, że w trójmieście i okolicach sporo ich jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYbierz się do aquaparku jesli CI sie nudzi :) Caly dzien zabawy w wodzie ;) Ja ide z kolezanka w nastepny weekend. Udalo nam sie kupic bilety calodzienne na ogloszeniach trojmiasta za 35zl :) Moge Ci podac maila jak chcesz to sie skontaktuj z ta osoba patryks@10g.pl Powinien jeszcze miec bilety bo widzialam ze jeszcze nie zdjal ogloszenia z trojmiasta http://ogloszenia.trojmiasto.pl/uslugi-inne/calodniowe-bilety-aquapark-sopot-ogl2377071.html

Jesli sie zdecydujesz to daj znac kiedy idziesz... moze spotkamy sie na miejscu ;))

Milej zabawy i pozdrawiam :)
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo, chociaż co prawda ostatnio ciężko z czasem, więc na tą chwilę aquapark odpada, ale robi się powoli cieplutko i już niedługo będzie można chociażby pobiegać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a widzę ze z ciebie to taka maruda - niby szukasz sposobu na nude,nie boisz sie wyzwan i takie tam pierdy - ale jak dziewczyny proponują zabawę w aqaparku to nie dziekuje bo czasu nie ma - boszze dziecko - łopatka i spadówa do piaskownicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbyś wiedziała ile mam lat to nie proponowałabyś aquaparku...dziewczynko :)

Po drugie szukam aktywnego sportu a nie wylegiwania się w ciepłej wodzie, czy zjeżdżania rwącą rzeką...rozumiesz pojęcie aktywny ? Czy rodzice jeszcze nie nauczyli?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Ostatecznie wybrałem na razie rower i w Gdańsku ligę trawiastą Red Box Soccer.

Temat uważam za zamknięty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz uważać do woli , wybrałes rower? good mam nadzieje że trzykołowy chłopcze :D a nawiasem mówiąc od niedawna w gdańsku - pewnie z wiochy żeś przyjechał i do kobiet bez kultury się zwracasz - wracaj do obory a kysz !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj spokój - przecież widać ze to gej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to kobietka, dostała kosza od chłopaka i od razu pokazuje swoje pazury. Wszystkie laski są takie same :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zejdzcie z chlopaka! tacy goscinni jestesmy w gdansku? a nie moze tylko tu na forum... zal mi dupe sciska...
we're live a life of joy, not a life of sarrow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jakieś style walki? :) Ja teraz szukam jakiegoś ciekawego klubu z Capoeirą. Może tenis, rolki? Tutaj są zaznaczone ścieżki rowerowe http://mapa.trojmiasto.pl/?dzial=rowery . Życzę powodzenia! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I pięknie...rowerek :) Widzę, że Trójmiasto posiada sporo szlaków rowerowych, jest w czym wybierać. Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trójmiaston słynie ze swoich szlaków rowerowych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również jestem zwolennikiem jazdy na rowerze, fajne rowerki widziałem na stronie: https://sklep.szprychy.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marsze/biegi na orientacje :) Trochę ich jest w okolicach Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co ? Mieszkam w Sopocie właściwie wszędzie mam blisko, uprawiam różne sporty, czynnie spędzam czas ale w trójmieście fajnie można spędzić czas na kręgielni, jest konkurencja fajne są miejsca i można pograć a nawet coś wypić i ogólnie luz, spróbuje tego ja polecam co jakiś czas warto ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rower!!!
Zajrzyj na tutajsze forum Rowery, oraz na www.rwm.org.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heej, mógłbyś polecić jeszcze kilka miejscówek? :) Tak się składa że wybieram sie z przyjaciółmi na długi weekend do Trójmiasta i hotele w Gdańsku już mamy zarezerwowane, ale pozostaje jeszcze kwestia atrakcji i miejsc, ktore mozna odwiedzić wieczorami, żeby sie pobawić :D Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam coś zupełnie innego - minigolfa ;) Można pograć z całą rodziną albo znajomymi. W Trójmieście pole jest w Sopocie przy samej plazy, więc fajna miejscówka, a tu znajdziesz więcej o samym klubie, bo oni robią często jakieś zawody. https://pzmg.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest sporo miejsc zelzy jaka pora roku ja w zimie trenuje mma,krav mage oto moja strona http://kravmaga-open.pl/ a w lecie czesto rower lub rolki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ultimate Frisbee! Gdański klub sportowy Ultimatum Gdańsk w sobotę (27 kwietnia) przeprowadza nabór do drużyny. Rekrutacja odbędzie się na sztucznej murawie przy Grunwaldzkiej 244 (Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego). Zapraszamy. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dość mocno interesuje się pływaniem i powiem szczerze, że nawet zainteresowały mnie specjalne kosmetyki dla sportowców. Widać, że jest różnica, ponieważ dużo kosmetyków np. do kąpieli rozgrzewa ciało. Teraz zastanawiam się nad produktami SBR Sports, bo słyszałem dobre opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo rzeczy już tutaj wymienili, ale okay :) Zachęcam też do koszykówki. Mamy sale,mamy boiska, także możesz sam wybierać - streetball czy bardziej taki competetive basketball.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gra na komputerze Pisanie pamiętnika Można zaprosić kumpele Zabawa ze zwierzakami Oglądanie telewizji Oglądanie filmów na dvd Słuchanie muzyki Czytanie książki Czytanie gazet Drzemka Mozna wyjść na dwór bądź spacer Rysowanie Kolorowanie Tańczenie Sprzątanie Gotowanie
zapraszam na stronę https://allemarkt.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gracjan...to nie sporty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rower a potem biegi
Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie. Wystarczy wybrać ofertę dla siebie i wypełnić wniosek na stronie http://xchwilowki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry