Widok

Sprawdzona odżywka do paznokci - jaka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej Dziewczyny,
może miała któraś problem z bardzo słabymi, miękkimi paznokciami i sobie poradziła?
Zawsze miałam słabe paznokcie , m.in dlatego zdecydowałam się na żelowe, miałam je kilka lat, ale ostatnio jakoś się nie trzymały więc postanowiłam zdjąć i troszkę zadbać o swoje:)
Możecie polecić jakąś odżywkę / lakier/ tabletki na wzmocnienie?
co sprawdzonego i skutecznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
EVELINE 8w1 rewelacja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
EVELINE SOS- u mnie meeeega pomogła, dostępna w rossmannie, taka różowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od nastu lat jeśli mam przejściowe problemy z paznokciami - zawsze sprawdza się utwardzacz Sally Hansen :) (obojętnie czy bezbarwny, czy ten czy kiedyś był też taki mleczny jak do "frencza") http://allegro.pl/sally-hansen-utwardzacz-natural-tint-hard-as-nails-i4778781351.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Eveline 8w1 ale nie antyalergiczna ta jest do d...y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krystyna no to tylko Twoje zdanie bo dla mnie akurat jest bardzo okej. wszystkie ich odżywki są spoko i w sumie fajnie, ze pomyśleli też o tej wersji mega delikatnej. dla mnie jak znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Golden Rose Black Diamond Hardener - najlepsza odżywka jakiej do tej pory używałam.

Nie polecam za to Eveline 8w1 - na początku może być wszystko ok, a po czasie można mieć duże problemy z paznokciami (ze względu na formaldehyd w składzie, nie wiedziałam że paznokcie/palce mogą tak nieziemsko boleć!).

O obydwu odżywkach radzę poczytać w internecie lub pooglądać testy na youtube
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny,
te eveline nie można stosować po żelowych itp, raz użylam i wiem jak to boli;/ (wnika w płytkę paznokcia i to przy cienkich mega boli)

poczytam o tych pozostałych:)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eveline może szczypać dlatego że ma silnie działające składniki a po żelowych pazurach zniszczone już są. Dobra jest odżywka Rimella. Ale SH bym nie poleciła nikomu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam olej kokosowy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sally Hansen też używałam, ale bez rewelacji - jak po zwykłym bezbarwnym lakierze ;) Jedyne co mogę polecić z tej firmy to top coat Super Shiny, jak dla mnie do tej pory najlepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej moim zdaniem dać odpocząć paznokciom od lakieru, traktować je olejami na przykład kokosowym
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z odżywkami Eveline radzę obchodzić się ostrożnie. Faktycznie na początek paznokcie robią się twarde, lepiej rosną a przede wszystkim ładnie wyglądają pomalowane tą odżywką.
Niestety zbyt długie używanie przynosi efekt odwrotny.
Nie jestem odosobniona w tym spostrzeżeniu niestety, paznokcie się strasznie rozdwajają, łamią, płytka po zmyciu odżywki jest brzydka, matowa a do tego skórki robią się twarde.

Nie wiem może źle stosowałam, za często ale mam bardzo zniszczone paznokcie i obecnie niczego nie stosuję i próbuję doprowadzić paznokcie do jako takiego wyglądu za pomocą natłuszczających kremów i oliwki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest co nieco o tej odżywce http://www.srokao.pl/2014/08/szkodzac-pomagac.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się u mnie te same efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie tak samo widać takie efekty z eveline
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się bardzo podoba serum do paznokci z Biotebala. Moim zdaniem ma dobry skład i dobrze wzmacnia krótkie i łamliwe paznokcie. Ja stosowałam serum każdego dnia, przez około trzy tygodnie. Efekty są superr, ponieważ w końcu zapuściłam piękne i długie paznokcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie potwierdzam opinie o eveline
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda z odżywką Eveline
Po jakimś czasie robią się czarne zadziory pod paznokciami i straszny przeszywający ból
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wciera olejek arganowy lub olej lniany w paznokcie. Kropelkę pipetką na każdy paznokieć i wcieramy w płytkę i skórki. Robię to codziennie przed snem, kiedy nie mam pomalowanych paznokci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja po tym jak przestałam regularnie zakładać hybrydę zauważyłam że moje paznokcie są w naprawdę kiepskim stanie potrzebowałam jakiejś dobrej odżywki, poszłam do drogerii i kupiłam odzywkę Sally Hansen Nail Rehab, stosuje ją już od miesiąca i jestem z niej bardzo zadowolona! Różnica kondycji paznokci była widoczna już po 2 tygodniach, a obecnie mam długie paznokcie z których jestem zadowolona, bo odżywka naprawdę odżywiła moje zniszczone, słabe i kruche paznokcie. Bardzo dobra konsystencja, która dobrze się rozprowadza, tworzy cienką warstwę na płytce paznokcia,który ładnie się prezentuje. Wygodne opakowanie oraz wygodny pędzelek do aplikacji to też dodatkowy plus.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na mnie najlepiej działa odżywka z Avon w niebieskim kolorze, cena ok. 12 zł. Niby jest tylko do paznokci rozdwajających się, ale sprawia też, że powłoka jest twardsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mnie Unglax jest naj - można go w aptekach internetowych dostać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam Sally Hansen. A jeszcze bardziej polecam zmianę diety i wprowadzenie MNÓSTWO różnych warzyw do diety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ja nie przepadam za produktami tej marki. Wolę stosować olej rycynowy na paznokcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domowe sposoby na paznokcie są najlepsze. I zdecydowanie najtańsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no, zdecydowanie są lepsze, wszelkie olejki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem pewna że na miękkie i słabe paznokcie zadziała odżywka 8 w 1 eveline. Do tego warto też brać jakieś witaminy, skrzyp itp. żeby wzmocnić paznokcie też od wewnątrz. Co do odżywki to u mnie się świetnie sprawdziła i jest o niej mnóstwo pozytywnych opinii więc warto spróbować. Tym bardziej że kosztuje jakieś 10 złotych:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie też kupiłam sobie z Eveline, bo dużo pozytywów od koleżanek słyszałam :) już drugi tydzień kuracji i powiem szczerze, że jest lepiej niż było. Powoli zapuszczam pazurki, na razie nic się nie łamie, wręcz przeciwnie- paznokcie są mocniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosowałam unglax, na bardzo słabe paznokcie niezastąpiony. Teraz doprowadziłam swoje do porządku, ale i tak kładę odżywkę pod kolorowy lakier. Jedyne co to mogłaby być łatwiej dostępna, bo jest tylko w aptekach (najprędzej się znajdzie chyba internetowo).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi, brałam po prostu to, co mi pasowało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zacznij stosować olej rycynowy? To najlepszy sposób na zadbane paznokcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam poczytać więcej ma temat odżywki eveline i jej skutkach ubocznych. Jest tego dość sporo w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi odzywka z Eveline jakoś specjalnie nigdy nie pomogła, a teraz to już w ogóle boję się jej używać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jej używam i na moje paznokcie pomogła choć biore też Biotebal i nie wiem na ile to zasluga biotyny, a ile tej odzywki :) jedno wiem na pewno, ładnie wyglądają paznokcie po pomalowaniu tą odzywką, tak delikatnie i naturalnie więc używam dalej choćby z tego względu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej stosować olej rycynowy. Jest skuteczny i całkowicie naturalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim sposobem na ładne i mocne paznokcie jest comiesięczna wizyta u kosmetyczki na specjalnym zabiegu wzmacniającym płytkę paznokcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to prawda - najlepiej byloby chodzic co msc na paznokcie, ale raz - nie zawsze mamy na to jednak czas, a dwa - troche to kosztowne... ale sprawdzialm na sobie - duzo daje regularna pielegnacja - naprawde. no i oczywiscie dobre kosmetyki. jakies pol roku temu kupilam u swojej kosmetyczki przed wakacjami krem do stop z kerpro.pl no i od tego czasu w sumie jeszcze na pedicure nie bylam u niej. stopy sa gladkie, odzywione i w dobrym stanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawdza się odżywka Golden Rose Diamond. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz słabe miękkie paznokcie to powinna ci pomóc utwardzająca odżywka z Eveline. To taka seria z diamentami ;) u mnie sprawdziła sie- paznokcie są mocniejsze, zdrowsze i przestały sie łamać, wcześniej były cienkie, a teraz grube, ładnie wyglądają. Od razu manicure zupełnie inaczej się prezentuje na takich pazurkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, kosmetyki tej firmy Eveline mają tak kiepskie składy, że aż strach czytać. Formaldehyd w ogromnych ilościach. Nie dziwię się, że kilka dni po odstawieniu tych odżywek paznokcie wyglądają tragicznie- co niestety przerobiłam na swoich...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kosmetyki Eveline mają kiepskie składy? Z twojego wpisu wynika, że testowalas tylko odżywkę z formaldehydem, więc chyba trochę za daleko posuniety wniosek :) mi ta odżywka pomogła w zapuszczeniu ładnych, zdrowych, twardych paznokci, przy czym stosowałam sie do zalecen producenta. Dzieki temu uniknelam skutkow ubocznych, ktore przewaznie zdarzaja sie osobom z alergiami albo nieczytającym uwaznie ulotki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najwidoczniej to ty nie przeczytałaś tej ulotki, skoro nie wiesz, co jest w składzie. Natomiast, idąc twoim tokiem rozumowania, wysnuwanie przypuszczenia, że to ja nie nie przeczytałam ulotki jest to " trochę za daleko posunięty wniosek". No chyba, że masz coś wspólnego z firmą Eveline. Każdy ma prawo do swojej opinii i ja tu taką wyraziłam:) Pozdrawiam serdecznie ( mimo złośliwego tonu twojej wypowiedzi:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielenda ma bardzo dobre odżywki- szczególnie ta której uzywam Płynne Złoto. Zapobiega łamaniu, rozdwajaniu paznkci, jak się nią pomaluje paznokieć tworzy taka powłokę , nawet wszelkie bruzdy wyrównuje. Na prawde bardzo ładny efekt jest po jej zastosowaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja akurat odzywki z eveline sobie chwale, najbardziej taką w granatowym opakowaniu, paznokcie twarde jak diament. bo moją bolączką są pazurki tak miękkie, ze wyginaja sie w obie strony :/ po tej odzywce sa twardsze, nie lamia sie i moge je zapuscic na sensowna dlugosc. podraznien zadnych nie zauwazylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8w1 z eveline :) kosztuje tylko dyszke, jest wydajna i szybko widać efekty stosowania. Ja stosuje tę odzywkę jak tylko zaczynam mieć jakiś problem z paznokciami typu rozdwajaja się itp. i kilka warstw wystarczy i po problemie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też mogę polecić eveline 8w1. A z tą nową formułą to jest jeszcze lepsza nawet :) zainwestuj 10zł w tą odżywkę i masz gwarantowany efekt wzmocnienia paznoci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

revive nails - po pierwszym zastosowaniu już widać poprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie olej rycynowy. Nie ma lepszego sposobu na odżywienie paznokci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamiast odżywki to kup sobie multiodżywczą oliwkę z Eveline :) wydajna, wegańska i tania. Muszę przyznać, że Eveline to robi świetną robotę jeśli chodzi o pielęgnację paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi niestety rozdwajała paznokcie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja po użyciu tej odżywki myślałam, że paznokcie mi odpadną. Bardzo bolały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście używam odżywek do paznokci Eveline i jestem bardzo zadowolona.
https://eveline.pl/paznokcie/pielegnacja-paznokci/odzywki-do-paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do bardzo zniszczonych paznokci polecam odżywkę SOS od Eveline. W składzie jest wapń i kolagen, który odbudowuje paznokcie. Praowalam jakiś czas fizycznie i podczas pracy bardzo niszczyły mi się paznokcie... nie wiedziałam, jak je wzmocnić, koleżanka poradziła mi eveline i to był strzał w dziesiątkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No kurcze u mnie sie nie sprawdziła. Powodowała u mnie rozdwajanie się paznokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje paznokcie też były słabe i łamliwe, ale udało mi się je skutecznie wzmocnić dzięki serum do paznokci biotebala. Trzeba tylko je regularnie stosować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, sama stosowałam i wiem jak było miesiąc temu, a jak jest teraz. To wyjątkowo prosta i tania metoda wzmacniania paznokci. Bez konieczności biegania do zakładu kosmetycznego, po którym nie było żadnych spektakularnych zmian. Mam wrażenie, że tylko wyciągneli ode mnie kasę. Biotebal wystarczy, by nawilżyć i wzmocnić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam zdecydowanie eveline. Zniszczyła mi pazurki :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bielenda ma super linię do pielęgnacji paznokci, wegańskie odżywki Bio Vegan Nail Care . Na wzmocnienie paznokci polecam ta z konopiami siewnymi. Swietnie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na moje pazurki dobrze działa bio-utwardzacz z Eveline. To nowinka, która obecnie w Rossmannie jest w promocji za ok. 11 zł :)Nie ukrywam, że zachęcił mnie skład, bo staram się w miarę możliwości sięgać po kosmetyki, które mają naturalne składniki. Tutaj jest tego sporo-olejki, skrzyp polny czy wyciągi z super foods. Myślę, że to przekłada się na efekty (pazurki mocne i twarde) oraz na brak podrażnień po nakładaniu odżywki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz te ich odżywki to mają nowy skład bez formaldehydu i super wzmacniają paznokcie :) może coś innego wpłynęło na to że twoje paznokcie tak zareagowały, zamian diety czy cos, różnie to bywa. jak dla mnie odżywki z eveline są bezkonkurencyjne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsza odzywka jaka udalo mi sie dorwac to ta z bielendy z serii bio vegan nail care :) swietnie pielegnuje płytkę, nadaje jej wyglad i poprawia kondycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


SOS z wapniem i kolagenem z Eveline - bezkonkurencyjna :) zarówno pod względem szybkości działania i jak i ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej bez chemii moczyć w oliwie z oliwek lub innych olejkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam odżywkę z Bielendy z olejkiem z konopi siewnych Bio Vegan Nail Care, naprawdę skuteczna jest, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz problemy z paznokciami i musisz je utwardzić to wypróbuj Bio Power z Eveline. Bardzo dobra odżywka do paznokci. Idealna nawet na paznokcie pohybrydowe czy żelowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


8w1 Total Action z Eveline. Odżywka najlepsza na rynku i to za 10 złotych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już jakiś miesiąc używam 6w1 french z Eveline. Fajna odżywka, dobrze i szybko wzmacnia, ale też ma fajny kolor, delikatny i dzięki temu mamy fajny manicure :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po jakim czasie zauwazylas pierwsze efekty? ja kiedys uzywalam z bielendy fajnej odzywki ale juz nie moge jej nigdzie dostac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z bielendy ciezko kupic teraz cos fajnego stacjonarnie, drogerie wychodza z niej i jest tylko kilka podstawowych produktow, na necie sobie zamow, na notino jest spory wybor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałam z Eveline, ale nasłuchałam się, że uczula, więc używam z Sally hansen i jest naprawdę fajna. Polecam gorąco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eveline ma zmieniony skład od dawna i już nie uczula. Wyrzucono ze składu ten składnik :) ma dobre kuracje do paznokci MED+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po hybrydzie mam long 4 nails. Na prawdę utwardza. I dobrze się trzyma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to masz to serum https://www.notino.pl/long-4-lashes/long-4-nails-serum-przyspieszajace-wzrost-do-paznokci/ czy lakier odżywczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znam tego serum fajne jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie jest fajne.. jest najlepsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niczym nie zaskoczę, ale eveline ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzyłaś na odżywki Eveline? Mają ich spory wybór, mi najbardzej podpasowalo total action i mam za sobą już kilka kuracji. Paznokcie za każdym razem szybko się odbudowują,a ja przynajmniej nie wydaję majątku na inne kosmetyki do nich, bo taka odżywka w zupełności im wystarcza, żeby zdrowo wyglądały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Care Colour - odżywka z Eveline, dodaje paznokciom połysku, blasku i wzmacnia je. Masz dwa kolory do wyboru, ale moje serce skradł odcień "rose"!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po tym jak nastraszyli mnie składnikiem rakotwórczym w odzywkach do paznokci przestałam ich stosować, moje paznokcie zaczęły rosnąć twarde i zdrowe gdy zaczęłam stosować msm w tabletkach , a zamiast odżywki mam już od ok. 5 miesiecy maść konopiafarmacja na wosku pszczelim i tym smaruję paznokcie i skórki, pięknie je nabłyszcza, a skórki tak miękną,że moge je bezproblemowo usunąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam bardzo fajna odzywke do paznokci- Total Nail Repair.Odzywka skutecznie pielęgnuje płytkę paznokci przywracając im zdrowy wygląd i odpowiednią kondycję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z jakiej marki? nie przypadkiem Bielenda? jak tak to potwierdzam, super są te odżwki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kilku lat niezmiennie używam Eveline 6w1. Jestem zachwyconą formułą odżywki i jej skutecznością. Ta którą mam ma akurat mleczny kolor, ale firma oferuje równie piękną w kolorze jasnoróżowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też lubię odżywki z Eveline. Moja ulubiona to Care and colour, bo odcień rose ładnie wygląda na paznokciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałam Saly Hansen, a manicurzystka poleciła mi preparat Skrzyp i Rdest
Teraz co jakiś czas używam takiego olejku, jak znajdę buteleczke to wrzucę nazwę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostałam od siostry taką odżywkę i moim zdaniem paznokcie są mocniejsze, nie łamią mi się tak tragicznie jak dawniej https://claresa.pl/claresa-odzywka-do-paznokci-miekkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam mega super sprawdzona odzywke Total Nail Repair. Super sie sprawdzila kiedy moje plytki paznokcia zaczely byc slabe po hybrydach i zelach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eveline Cosmetics ma świetne odzywki w swojej ofercie. Moim ostatnim odkryciem jest 6w1 Care Colour French. stylizuje, odżywia i pielęgnuje a przy tym nie podrażnia nawet mocno osłabionej płytki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre odzywki do paznokci są z Bielendy z tej linii Total Nail Repair . Polecam , skuteczne, w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A widzieli to - https://www.fryzomania.pl/valera-volumissima-prostownica-do-wlosow.html
To chyba już porządny sprzęt, prawda?
Ma sens wydawanie na to większej kwoty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

paznokcie zelowe gdzie? (75 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

do góry