Widok

Sprawdzone zespoly na wesele

Siemka
Szukam zespolu na
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia ,,od A do Z'' 501613200
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapraszamy do współpracy.
Gramy 100% "na żywo" na prawdziwych instrumentach (saksofon, perkusja, gitara basowa, klawisze)

www.krakowski-music.pl
507620424
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja proponuję zespół efekt z Gdyni. Grali u nas na weselu w październiku, i muszę powiedzieć że rewelacja. Goście byli zachwyceni, niestety nr telefonu już nie mam.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy Czarodzieje z Leborka maja strone...my ich slyszelismy 2 razy na zywo przed nasza impreza.
najlepiej zadzwonic do p. Slawka ipodesle cos-wiem,ze forumki tak robily:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapraszamy

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no Quo Vadis fajowi ale mój termin mieli zajęty
Second heven tez super 3500zł wesele
Remanet czy jak tam (ten nowy skład) też fajni za 4000 wesele
Nevada z Redy 2800wesele (400zł poprawiny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam serdecznie zespół Quo Vadis z Gdyni Cisowa. Ja miałam ślub daaaaaaaaaaaaawno temu bo w 2005 r. :) ale nadal ich wspominam - przemiła babeczka i 2 facetów, grali świetnie a ludzie bawili się naparwdę fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zespół C-dur zapraszam na próbę 661-573-746
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Polecam
www.4fun-group.pl
i wszystko jasne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół muzyczny SWOJACY 602 481 910 zespolswojacy@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonilam dzwonilam i szukamy jeszcze dalej .Dziekuje 100krotka za zainteresowanie i pomoc.Serdeczne dzieki dla wszystkich.
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Półtorej Gościa, polecam bardzo
58 671 99 57
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dzwonilas do tego ktory ja Ci podalam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lub tequila1976@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zespół muzyczny Grupa Tequila tel.511-658-428. Zapraszamy do współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha,płaciliśmy 2300 wesele w piątek bez poprawin,skład trzyosobowy sami panowie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może Art&Brass z Gdyni,mają stronkę w necie-zerknij.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaden zespol sie nie oglasza nikt nie ma terminu wolnego.

















.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas grał zespół Quantos z czystym sumieniem polecam :) cena w 2009r. to 3000 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nort Duo u Nas grali we wrzesniu i bylismy 6 pra z rodziny y ktorej grali,a dziewczyna super zabawowa i ma swietny głos:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry