Zapraszamy do współpracy.
Gramy 100% "na żywo" na prawdziwych instrumentach (saksofon, perkusja, gitara basowa, klawisze)
www.krakowski-music.pl
507620424
03
~mucha
89.77.14.*
(16 lat temu) 30 stycznia 2010 o 00:39
ja proponuję zespół efekt z Gdyni. Grali u nas na weselu w październiku, i muszę powiedzieć że rewelacja. Goście byli zachwyceni, niestety nr telefonu już nie mam.....
02
~englein
79.190.103.*
(16 lat temu) 29 stycznia 2010 o 22:54
Nie wiem czy Czarodzieje z Leborka maja strone...my ich slyszelismy 2 razy na zywo przed nasza impreza.
najlepiej zadzwonic do p. Slawka ipodesle cos-wiem,ze forumki tak robily:)
no Quo Vadis fajowi ale mój termin mieli zajęty
Second heven tez super 3500zł wesele
Remanet czy jak tam (ten nowy skład) też fajni za 4000 wesele
Nevada z Redy 2800wesele (400zł poprawiny)
02
~aniap
83.30.159.*
(16 lat temu) 29 stycznia 2010 o 16:17
polecam serdecznie zespół Quo Vadis z Gdyni Cisowa. Ja miałam ślub daaaaaaaaaaaaawno temu bo w 2005 r. :) ale nadal ich wspominam - przemiła babeczka i 2 facetów, grali świetnie a ludzie bawili się naparwdę fajnie
01
~bi
188.124.177.*
(16 lat temu) 18 stycznia 2010 o 21:27
Zespół C-dur zapraszam na próbę 661-573-746
01
~Piotr
188.146.25.*
(16 lat temu) 18 stycznia 2010 o 21:22
Witam
Polecam
www.4fun-group.pl
i wszystko jasne
00
~mirka
83.238.44.*
(16 lat temu) 18 stycznia 2010 o 20:28
Zespół muzyczny SWOJACY 602 481 910 zespolswojacy@wp.pl