Widok

Sprawdzony STOLARZ i SZKLARZ :)

Proszę o namiary do ww. na terenie Gdyni, najlepiej okolice Orłowa, max do Gd. Głównej - potrzebuję zrobić półki drewniane do pokoju i łazienki oraz szklane wykończenie między półkami wiszącymi a blatem w kuchni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak szklarz to tylko pan Heniu ze świetojanskiej
zakład bardzo nie pozorny ale bardxo solidny i potrafi doradzic a nawet cos innego zaproponuje a jak powie ze to nie wykonalne to mozna byc pewnym ze nik inny tego nie zrobi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję :)
a czy ktoś może polecić stolarza ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
662182707
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stolarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a trochę więcej informacji na temat tego stolarza ??? :)
np. gdzie ma swój zakład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Profesionalne usługi Spawalniczo -Stolarskie

STALMEB-Przemysław Kamiński
83-031 Łęgowo
Ul: Rzeczna 46
Nip: 584-25-88-114
Regon: 220975524

http://www.stalmeb.pl
e-mail: biuro@stalmeb.pl
Telefon:
793-613-213
505-167-273
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy szukacie stolarzy z prawdziwego zdarzenia ? u nas to może być trudne bo w czasie boomu budowlanego wielu fachowców pokupowało tanie narzędzia w marketach i do roboty ;) radzę skorzystać z usług profesjonalnych firm , które ostro zeszły z cenami a mają prawdziwych fachowców i dają gwarancję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stolarz sprawdzony to Pan Rafał 693 748 618. Poprawiał u mnie drzwiczka od innych stolarzy, Wziął ode mnie tyle co za materiał i paliwo, DOSŁOWNIE.Jestem w stałym kontakcie polecam tez znajomym, Warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry stolarz, krótkie terminy realizacji, idzie sie dogadać 693 748 618. Polecam ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłam stolarza i powiem ze bardzo przystępny cenowo, materiał tez super, robił mi szafe z drzwiami, i szybko sie uwinąl Pozdrawiam pana Rafała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pan Rafal i stalmeb TO JAKIES TLUKI BO TYLKO SZALEJA POSTAMI NA FORUM A ......... RESZTA DO DU.......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy Stalmeb z Łęgowa Przemysław i Piotr Kamińscy. Co prawda firma chyba już nie istnieje, ale może działają pod inną nazwą. Robili u mnie stolarkę, wykonanie tragiczne, trzeba wszystko poprawiać, o przedłużonym terminie wykonania już nie wspomnę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

do góry