Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosbrz@gmail.com - ocena Polecam z calego serca. Duzo dodatkowych zajęc, codzienne spacery....
~Gosbrz@gmail.com
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Joanna - opinia Super miejsce i super Ciocie. Czułe i odpowiedzialne, które poświęcają...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Piotr - opinia Miejsce, które naprawdę dba o dzieci. Ciocia Ewa, Ciocia Sandra i Ciocia...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Sprytne Misie to żłobek kameralny, z domową atmosferą i indywidualnym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Pawel (Tata Kacperka) - opinia wątek zamknięty Ocena bardzo dobra. Żłobek jest prowadzony przez dwie siostry razem z jednym...
~Pawel (Tata Kacperka)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Wymagająca mama - opinia wątek zamknięty Sprytne Misie to najlepszy wybór. Odwiedziłam naprawdę wiele żłobków zanim...
~Wymagająca mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

polecam wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do Sprytnych Misi przez prawie 2 lata. Zawsze wracała...
~Ojciec
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo dobre miejsce, przyjazne dziecku. Panie zawsze miłe i uśmiechnięte:...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

powieżyłem im swoje dziecko wątek zamknięty Dałem wiarę temu miejscu i zostawiłem tam swoje dziecko. Nie zawiodłem się....
~ojciec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Super miejsce wątek zamknięty Panie w klubiku są najlepszymi Ciociami na świecie. Stwarzają ciepłą, domową...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Sprytne misie - najlepsze! wątek zamknięty Najlepszy żłobek !Synek uwielbiał tam chodzić. Panie bardzo dobrze opiekują...
~AnetaM.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Gorąco Polecamy! wątek zamknięty Sprytne Misie to wspaniałe miejsce dla rozwoju dziecka. Atmosfera jest bardzo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Doskonałe miejsce. wątek zamknięty W klubie Sprytne Misie pracują świetne 'Ciocie', za którymi dzieciaki...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Idealne miejsce dla malucha wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim rodzicom i maluchom Klub Przedszkolaka - Sprytne...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam to przedszkole. Jest kameralne co jest według mnie atutem....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

ciepłe, przyjazne miejsce wątek zamknięty Kameralne miejsce, bez tłumów, nieduża grupa dzieci, więc każde dziecko jest...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Bardzo Polecam wątek zamknięty Wszystkim Rodzicom bardzo polecam zarówno żłobek jak i przedszkole "Sprytne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

super opieka! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Świetne Panie, profesjonalna opieka, bardzo ciekawe...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Najbardziej domowe przedszkole na świecie! wątek zamknięty Sprytne Misie to wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by ich dzieci...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

polecam sprytne misie wątek zamknięty z całego serca polecam Sprytne Misie. Córeczka z radością przekracza próg...
~mk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry