Odpowiadasz na:

Re: Sprzedać bezpośrednio czy z pośrednikiem?

Nie kombinowałam i zgodziłabym sie na wyższa marżę gdyby szedł za tym profesjonalizm.
Mówisz o umowie ogólnej, umowa powinna byc na dane mieszkanie a nie ogolna na poszukiwanie mieszkania.... rozwiń

Nie kombinowałam i zgodziłabym sie na wyższa marżę gdyby szedł za tym profesjonalizm.
Mówisz o umowie ogólnej, umowa powinna byc na dane mieszkanie a nie ogolna na poszukiwanie mieszkania. Gdybym chciala taka umowę i chciałabym aby biuro znalazło mi mieszkanie to zgłosilabym sie do niego sama.
Ogłoszenia nie powinny być umieszczane bez zgody i wiem że jest to zabronione, dlaczego więc mimo wszystko biura stosuja takie praktyki?

Też wolałabym mniej klientów ale konkretnych. Niestety duże biura przyprowadziły mało klientów i zupełnie nie konkretnych, o zupełnie innych wymaganiach niz moja oferta.
Małe biura przyprowadzały w mojej ocenie dużo lepszych klientów pod każdym wzgledem.

Danie ogloszenia do kilku biur wcale nie spowodowało spadku zainteresowania ofertą. Klientów sklonnych kupic mieszkanie było o dziwo duzo więcej. Jak to wytłumaczyć.

Nie wiem jakiego problemu sobie narobiłam. Znalazłam kupców na moje mieszkanie w ciagu ok. czterch miesięcy. moim zdniem to całkiem niezły wynik.

zobacz wątek
13 lat temu
~Nicol

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry