Widok

Sprzedam 3 nowe ciuszki-XL

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ciuszki nigdy nie były noszone. Nie przemyslane zakupy i okazaly sie za duże. Jeansy maja metkę a od spodniczki i sukienki oderwalam.

1.Sukienka Gery Wolf kosztowała 120zl. Sprzedam za 65zl, Z metki XL. na bokach ma kieszenie

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

2.Spodniczka jeansowa rozm ok 42-44 35zl
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

3. Jeansy 44 rozmiar z metki ale sa duże. 30zł

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odbiór Gdansk Morena lub wysyłka plus 6zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o wymiary spodni, dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymiary spodni
długosc calkowita 110cm
dlugosc od kroku 83cm
szerokosc w pasie 46cmx2
szerokosc w nogawki w udzie ok 32cmX2
Spodnie sie uciagaja.

Wymiary spodnicy
szerkosoc w pasie 44cmx2
dlugosc 55,5cm
szerokosc w bioderkach 49cmx2
Spodniczka jest ze stretchem

Wymiary sukienki
Dlugosc od dekoldu 88cm
Szerekosc w biuscie(od pachy do pachy )50cmx2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chętnie przymierzyła sukienkę
Prosze o adres na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłalam;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wziełabym od ręki spódnice za 30zl+wysylka. da radę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
da radę;-) pisz na meila adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie odbior moze skusilabym sie na spodnie:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o Twojego maila i dane do przelewu :)
diva_gda@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolga, a ja spodnie mogę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pewnie ze mozesz;-) diva juz pisze meila do ciebie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martek widze ze ewa pierwsza napisala wiec jesli sie nie zdecyduje to jestes nastepna ok?;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasa poszła, mail tez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewcia2102 odbiór byłby na Morenie. Czekam na info;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jola gdzie ewentualnie mozna przymierzyc i odebrac spodnie???
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe ok odezwe sie w czartek postaram sie podjechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok to do czwartku rezerwuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne jasne :) Już widziałam że się spóźniłam, jakby co to czekam na info )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odblokowuję sukienkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry