Widok

Sprzedam pare zabawek Jaskowych

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie mamuśki,

Mamy troszkę zabawek do sprzedania po naszym Jachu:

1.Stoliczek edukacyjny Playskool


image

APĘDZANA JEST RUCHEM POWIETRZA, DZIĘKI UNIKALNEMU SYSTEMOWI AIRTIVITY - POZWALA TO OBRACAĆ SIĘ POSZCZEGÓLNYM ELEMENTOM:

*
PSZCZÓŁKA WIRUJE,
*
KORALIKI KRĘCA SIĘ DOOKOŁA,
*
WIATRACZEK OBRACA SIĘ,
*
ŻABKI PODSKAKUJE
*
MAŁY TRZMIEL LATA
*
KOTEK WYSKAKUJE DO GÓRY

W CZASIE ZABAWY SŁYCHAĆ TEŻ WESOŁĄ MUZYKĘ

POSZCZEGÓLNE ELEMENTY MOŻNA UKŁADAĆ NA SOBIE BUDUJĄC PIRAMIDKI DZIĘKI CZEMU DZIECKO ĆWICZY I DOSKONALI ZDOLNOŚCI MANUALNE


2.Super telefon mówiąco- śpiewający, zabawka edukacyjna firmy Fisher Price. Stan bardzo dobry

image


Mamy jeszcze wiele innych-Fisher Price'a, Simby, Playskoll'a, sporo grzechotek, klocków.

Postaram się wstawić jeszcze jakieś fotki a najlepiej, jakby chętne mamuśki same podjechały do nas zobaczyć i wybrac sobie, co się podoba:)

Serdecznie zappraszam do nas w góry zabawek Jaskowych!


Chętnych proszę o maila: lulki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inne:

image

Huśtaweczka, fajna, bo na stabilnych nogach, naszego Pulpecika długo "trzymała":)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka cena stoliczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę pisać na maila, jeśli są jakieś pytanka, zawsze można coś "utargować".
Zarobić nie chce, ale się pozbyć, bo zaczyna być ciasno:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lub ZAPRASZAMY DO NAS!!!!!!!!!!!!

Można spokojnie obejrzeć Jaśkowe zabawki, wybrać sobie coś.
Mam przy okazji mega sterty ciuszków, raczej fajniejszych-dużo H&M, Nexta, Mothercare, itp.
Przygotuję je, i można sobie wybierac do woli:)!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy też sporo zabawek drewnianych:
np taki pociąg-mamy dwa i jeden chcemy odsprzedać innemu ciekawskiemu maluchowi:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tych zabaweczek, mamy jeszcze:
krokodyla, kulę, książeczkę edukacyjną, żólwia.

image

Pluszaków mamy spooooro, nowe, nieużywane, jakby ktoś reflektował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy dwa te żólwie jeszcze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pODBIJAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o c3ene stoliczka na mail bo pani nie wisze maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania mi sie podoba ten pociag drewniany :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie dziewczyny:)

Zapraszam do kupna,zostało jeszcze nam troszkę zabawek:)

Paulina,jasne, już odpisuję;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze jakies puzzle drewnaine z uchwytami, jaka cena stolika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Puzzle jeszcze sami używamy:)

Może niedługo Janek się znudzi nimi..

Oto mój mail:lulki@wp.pl

Zapraszam do pytań!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy jeszcze Tygryska-nowy, rozpakowany tylko był.

PLUSZAK NA BIEGUNACH

~ Kubuś Puchatek i przyjaciele ~

z serii Disne'y

2 w 1 ~ maskotka i bujak w jednym

Zabawka składa się z pluszowego zwierzaka oraz drewnianych płóz.

Każda zabawka posiada miękkie siedzisko ze skóry ekologicznej.



image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tygrysek jest fajny, nowy kosztuje 120zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś chętny na buciki na wczesną wiosnę dla maluszka H&M, rozmiar 18-19?

ANI RAZU nie ubrane, bo dostał jako prezent, ale stopa okazała sie za duzą.

Mogę dorzucić je jak ktoś kupi parę zabawek, jako gratis;)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakiej cenie kolejka drewniana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejka jedna już sprzedana;(

Drugą zarezerwowała forumeczka jedna, ale wieczorem bedę wiedziała, czy jeszcze do sprzedania.

Chcę za nią 30zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry