Widok
Sprzedawali podróbki, grozi im pięć lat
Opinie do artykułu: Sprzedawali podróbki, grozi im pięć lat.
Podrobione ubrania o wartości ponad 100 tys. zł przejęli policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej w Gdańsku. Jest szansa, że po wyroku sądu trafią one do organizacji charytatywnych.
Na trop sklepu sprzedającego kurtki, bluzki, koszule, spodnie i inne ubrania z podrobionymi znakami towarowymi znanej światowej marki trafili policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej w Gdańsku, wspólnie z funkcjonariuszami pomorskiej Służby Celnej.
W ...
Podrobione ubrania o wartości ponad 100 tys. zł przejęli policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej w Gdańsku. Jest szansa, że po wyroku sądu trafią one do organizacji charytatywnych.
Na trop sklepu sprzedającego kurtki, bluzki, koszule, spodnie i inne ubrania z podrobionymi znakami towarowymi znanej światowej marki trafili policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej w Gdańsku, wspólnie z funkcjonariuszami pomorskiej Służby Celnej.
W ...
No i dobrze! Chcesz markowe ciuchy? Płać słono i daj zarobić firmie którą lubisz.Nie bądz burak i nie chodź w podrubach! Kicz i tandeta w dodatku zwykła kradzież ,tylko markowe ciuchy!Chcesz ładnie pachnieć? Kupuj wody toaletowe orginalne! Podrabianie produktów to dno !Lepsza orginalna certina lub seiko niż podrabiany rolex!Kupuj to na co Cię stać ,nie okradaj innych ,nie daj zarobić przestępcom!