Poszukiwaliśmy odpowiedniego mieszkania dla rodziny od ponad dwóch lat - przez ten czas mieliśmy styczność z kilkoma biurami nieruchomości, i niestety mieliśmy nie najlepsze doświadczenia - brak profesjonalizmu, zaangażowania i indywidualnego podejścia do klienta i jego wymagań.

Ostatecznie trafiliśmy na odpowiednią ofertę wystawioną poprzez biuro Północ, i zdecydowaliśmy się na kupno nieruchomości. Jednocześnie, żeby sfinalizować transakcję, musieliśmy sprzedać swoje dotychczasowe mieszkanie. Pan Paweł R. zaproponował i podjął się zadania przeprowadzenia transakcji powiązanej kupna oraz sprzedaży. Ze względu na wcześniejsze doświadczenia mieliśmy duże wątpliwości, czy powinniśmy skorzystać z tej usługi, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się zaryzykować, biorąc pod uwagę presję czasu.
Decyzja okazała się jak najbardziej trafiona, i mieszkanie udało się sprzedać w przeciągu kilku dni, w moim odczuciu - w cenie idealnie wyważonej.
Panu Pawłowi udało się zmienić naszą opinię o pośrednictwie nieruchomości - nie wszystkie biura są takie same - zdecydowanie polecam.