Widok

Sprzedaż pamiątek w Akwarium w Gdyni

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/zatrudnie-mlode-dziewczyny-tel-516194792-przy-sprzedazy-pamiatek-w-gdyni-ogl7110461.html#

Lojalnie odradzam odpowiadanie na to ogłoszenie. Pani, która kryje się pod tym numerem telefonu chyba zapomniała kilku zasad, po pierwsze odnośnie kultury-> Jeśli po wysłaniu CV na podanego w ogłoszeniu maila wyżej wspomniana pani oddzwoni to nie liczcie na miłe "Dzień dobry. Dzwonie stąd i stąd. Czy nadal jest Pani zainteresowana pracą?", o nie nie. Raczej to coś w stylu " Yyy. To ty wysłałaś do mnie CV?".
Po drugie: jeśli umówi się z wami na spotkanie, to po przybyciu możecie zostać zaskoczone, ponieważ tej pani nie chodzi o spotkanie w sprawie pracy, czyli to czego każdy się spodziewa, tj. rozmowa o tym jakie będą twoje obowiązki, przedstawienie oferowanej stawki, rozmowa o dyspozycyjności. Ta pani powie, że nie ma z wami o czym rozmawiać, bo nie wie jak pracujecie, bo miałaś przyjść dziś od razu pracować ( o czym wcześniej nie uprzedziła).
Niestety czasem zdarzają się takie niemiłe sytuacje w trakcie poszukiwań pracy, jednak życzę wszystkim, abyście trafiali na bardziej życzliwych ludzi, którzy wiedzą jak rozmawia się z człowiekiem i jak wyglądać powinna rozmowa w sprawie pracy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umiejętność szybkiej reklamy, dobre dobre to ogłoszenie graty dla tej pani
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
100% prawdy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie osoby nie powinny prowadzić rekrutacji lub jeśli w ogóle to do sklepu wiejskiego typu GS w Pcimiu Dolnym (Kolonii) - przepraszam mieszkańców Pcimia, nic do nich nie mam (to metafora jest jeno). A ogłoszenie pojawia się od ok. 2 lat wraz z rozpoczęciem sezonu letniego. Lepiej już aplikować do samego Akwarium Gdyńskiego na stan. Kontroler biletów / Pracownik pkt. informacji turystycznej (praca raczej sezonowa).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez ten czas nic się nie zmieniło. Szukałam pracy na sezon letni, wiec zgłosiłam się do nich. Pani była bardzo nieuprzejma, a nawet wyszczekana i chamska. Nie kryje tego co myśli i nie czuje się źle z poniżaniem drugiej osoby. Notorycznie ma chamskie odzywki. W pracy wymaga ogromnego doświadczenia, a przypomnę ze przyjmuje do pracy młode niepełnoletnie dziewczyny. Praca trwa 10 godzin bez żadnej przerwy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

do góry