Widok

Srebrny Młyn

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukujemy miejsca na wesela...duzo sie mowilo na forum o Srebrnym Młynie we Wrzeszczu....w sumie tylko jedna opinia sprzed lat kilku byla niepochlebna...
Czy jest ktos, kto mial tam wesele na przyklad w roku ubieglym?
Prosimy o opinie, jak bylo, czy wszystko bylo w porzadku?
Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w zeszlym roku mialam wesele na ok 80 osob. jestem bardzo zadowolona-bylo super. aczkolwiek minusy to:
-powiedziano nam ze 80 osob sie zmiesci bez problemu a byly klopoty...miejsca jest tak na ok 65 odob
-no i noc poslubna-w pokoju znalezlismy stary plaster i nieswieza posciel

poza tym jesli lubisz duze "hangary" to srebrny mlyn jest bardzo kameralny-nam to akurat bardzo odpowiadalo bo tworzylo to mila atmosfere.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki bardzo, my planujemy kameralnie na okolo 60 osob, wiec nie powinno byc problemu ;-)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jesli wesele ma byc na 60 osob-to to jest super miejsce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie,srebrny mlyn to pelna kicha,smierdzi smalcem a wystroj to Polska 30 lat temu.wchodzisz tam i od razu masz 20 lat do tylu,spojzcie na niedomytych kelnerow bez jedynek z przody i trojek.Przyjemniej jest w barze mlecznym na szerokiej tylko mniej kloszrdow.olejcie sprawe ich TEZ .Moj kolega tam zemdlal i byl DJ a co najciekawsze ze co drugi kelner chodzi do gejowskiego klubu ENZYM,wiem bo ich widzialem.TADEK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sie sklada ze jeden z moich znajomych tam pracuje i wcale nie jest gejem. a lokal...no coz rzecz gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziales ich? gdzie? w Enzymie?? tzn. ze tez tam bywasz ;-)))
gratuluje mozliwosci rozpoznawania gejow ;-))))
mnie tam wystroj sie baaardzo podoba
a kelnerzy "rzekomi" geje.... wiesz co, mnie naprawde to obojetnie jakiej orientacji seksualnej oni sa...
a tak przy okazji, jak piszesz cos na forum, zerknij od czasu do slownika ortograficznego ;-))))))))))))))))))))))))))))
pozdrawiam i zycze wiecej usmiechu, bo z wypowiedzi wychodzi na to, ze jestes zgorzknialym wapniakiem ;-)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry