Stacja Sopot

Restauracje

Sopot, Władysława Jagiełły 3/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Fajna obsługa i jak na Sopot bardzo rozsądne ceny
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Przemiła obsługa i ciekawy wystój wątek zamknięty Pierwszy raz byłam w tym miejscu, ale na pewno jeszcze tam wrócę. Przemiła...
~Gabi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Jestem na tak! wątek zamknięty Spędziłam w tej restauracji przemiły wieczór! Ciężko mi zapomnieć o...
~Fiszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

polecam! wątek zamknięty Dobre miejsce na miły wieczór ze znajomymi, nieco z dala od tłoku Monte...
~A. Tarkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Niepowtarzalna Mała Restauracja wątek zamknięty Niepowtarzalna Mała Restauracja Na Uboczu Dania Nie Sztampowe! Fajnie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Pierogi smaczne.. wątek zamknięty nawet bardzo jedynie zastrzeżenie co do wielkości porcji i jej ceny, mimo to...
~Evelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Miła niespodzianka wątek zamknięty Zupełnie przypadkiem trafiliśmy w to miejsce i spotkała nas niesamowita...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

intymny i słodki ,niezapomniany wieczór wątek zamknięty to tak jakbyś przeszedł na drugą stronę lustra świat się zmienił na lepsze i...
~peter
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Przyjemny wystrój wątek zamknięty Knajpka ciekawie urządzona, niewielka i przytulna. Duży plus za pomysłową...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Jak najbardziej ok wątek zamknięty dobre miejsce na kawę, sałatki też jak najbardziej udane. Ciekawy lokal nieco...
~AS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry