Widok

Stacja benzynowa AUCHAN - proszę o opinie

Witam,
proszę o opinie odnośnie stacji paliw AUCHAN na Szczęśliwej. Jaka jest jakość paliwa (ON), czy nie oszukują na ilości?
z góry dziękuję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
samochód pali ok 1.5 l paliwa więcej niż na innych markowych stacjach - nie polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11
Samochód "pali" w zależności od techniki jazdy, a także i od opory roku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ale ty pitolisz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś mnie oszukano na tej auchan stacji ..ul Szczesliwa, licznik przedziwnie działa...

Przedziwnie dla nich.
20 minut rekla.acj.
Ale kasę.oddali bo się upomniałem. Innych rżną naokoło dnia każdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Pana Gerwazego w tym dniu uległ awari licznik. Po obliczeniu zatankowanych litrów paliwa wychodziła prawidłowa należność za paliwo.Wyłudził Pan 8 zł pozdrawiam gorąco :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paliwo takie samo jak wszędzie. To samo źródło, takie same zbiorniki, tylko cena niższa. Żadnych różnic w spalaniu ani w czymkolwiek innym. Miesięcznie robię ok 5-6 tys km, tankuję tam 2 razy w tygodniu.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakość paliwa jest wszędzie taka sama. A spalanie zależy od techniki jazdy, jeździe w korkach itd. Spokojnie można tam tankować samochód.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
większych głupot nei czytałem, piszę o tym samym smaochodzie, tym samym stylu jazdy, tej samej porze roku
paliwo nie jest wszędzie tkaie samo, to że wychodzi z dwóch refinerii nie znaczy że jakość jest taka sama, po dostarczeniu paliwa na daną stację jest ono uszlachetniane dodatkami których akurat na tej stacji o której mowa jest niewiele stąd WYSOKIE SPALANIE
jeżeli nie docierają do zainteresowanego te argumenty niech tankuje, mnie to wisi :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
nagłe wysokie spalanie bierze się z nieprawidłowej pracy silnika. To syndrom że zaraz nam coś d*pnie, albo cewka, albo silniczek krokowy,albo świece do wymiany, opcji jest kilka.
Niektóre stacje mają guaniane dystrybutory które oszukują na ilości wpompowywanego paliwa, stąd i wysokie spalanie.
Czasem tankuję na stacjim w Rumi i jest nienajgorzej, porównywalnie jakościowo tylko na lotosie czy innym orlenie a ceny dużo niższe.
Jak wychodzi spalanie dużo wyższe przy tym samym stylu jazdy, tej samej stacji i tej samej trasie to znaczy że pilnie trzeba mechanika odwiedzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Paliwo uszlachetniane na stacji? Niezłe bajki. Ręce opadają jak coś takiego się czyta.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
czyli twoim zdaniem paliwo na każej stacji jest takie samo - ma takie same właściwości ??:)
dwie ręce opadajo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardziej odszlachetniane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pare miesięcy temu przerzuciłem się na wysokooktanowe paliwo z Shella - chyba nazywa się Racing i jest sprowadzane z Niemiec. Zatankowanie wychodzi znacznie drożej niż u konkurencji, ale też więcej kilometrów się z niego wyciśnie. U mnie różnicę widać po dwóch pełnych tankowaniach, i tak w benzyniaku na standardowej stacji wychodzi mi spalanie na poziomie 14.2-14.5l/100km, tankując na Shell 13.2-13.5 (samochodu używam okazjonalnie). W dieslu przy jeździe miejsko-podmiejskiej (z przewagą miasta) wychodzi odpowiednio 8.4-8.6 na zwykłych stacjach i 7.1-7.2 na Shellu. I tak wychodzi nieco drożej, ale silnik wydaje się zdrowiej pracować, a róznica w cenie to kilkadziesiąt groszy na 100 kilometrach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
-wszystkie paliwa na pomorzu pochodza z "jednego" zbiornika z naszej ukochanej rafinerii, niektore stacje (nie bede reklamowal) dodaja na stacjach do swoich zbiornikow "magicznych" dodatkow ,czy sa roznice ?
moze i sa ,ale czy warto przeplacac ,kazdy ma swoj rozum.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdybym mógł nasikać do zbiornka i jechać byłbym szczęśliwy ale niestety za mało oktanów leci z nalewaka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można brać paliwo przywożone z rosji. Jest tańsze od polskiego i ma podobne właściwości. To się opłaca, ale jest pewne ryzyko uszkodzeń common raila (z powodu niewłaściwego składowania tego paliwa).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zobacz jakie samochody jeżdżą w rosji. Jak traktujesz w rosji to spoko pod warunkiem że na dobrej stacji. To paliwo które przywoza ''handlarze'' to czesto paliwo ze stacji ''krzak'' , rolnicze albo pb 92
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej bałabym się że jest ono zanieczyszczone.
Na ruskich rynkach są paliwa 95 i 92. Nigdy nie widziałam 98.
Tankowałam i 95 i 92 i byłam zaskoczona że nie ma zbytnio różnicy.dwa tygodnie w trasie byliśmy. Czasem nawet miałam wrażenie że po 92 nawet żwawiej silnik pracuje. Niskie oktany to mit. Sama się zdziwiłam że takie ruskie 92 pracowało lepiej niż polskie 98. Dlaczego tak było , nie mam pojęcia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zacząłem tankować na Auchan wiadomo cena super wakacje dużo kilometrów nawet zapas w kanistry na pickup'a. Wszystko dobrze pali od "dotknięcia". A tu nagle problemy z rozruchem może przypadek, ale to się powtarza...? Zmieniłem tylko stację i wszystko dobrze.Może przypadek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pewnie tak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
K.......prawda zatankowalem 1 i ostatni auto moje gdzie z baku robiłem 830 km po zatankowalem zrobiłem 750 km co to za zysk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczoraj po południu zalałem przy Modlińskiej 8 i co zonk przejechałem kilometr i co silnikiem trzęsie niby że cewki wymieniłem wszystkie i bez efektu.Nigdy tam nie pojadę.Fuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czas zmienić auto na nowsze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
K.......prawda zatankowalem 1 i ostatni auto moje gdzie z baku robiłem 830 km po zatankowalem zrobiłem 750 km co to za zysk co się z silnikiem będzie dziać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tankuje olej i benzynę od kilku lat nie miałem nigdy problemu Stacja jest pod stała kontrola Każdy moze tankować gdzie chce, ja jakoś nie miałem problemu. Dwa auta każde po prawie 30 tys km rocznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać że dyrekcjia tszymam rękę na pulsie nie dając dopuść prawdy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ze twoja padaka ledwo sie toczy to nie znaczy ze wszyscy takimi padlinami jeżdżą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Macie racjię nie da się przejechać tylu kilometrów na paliwach z markietów co na innych tylko pytanie , dlaczego - bo jakośc to iak pech to wszędzie można na jakosc się nabrać mysilę ze jak chodzi o gaz to może byc słabe ciśnienie i to samo nabije co wszędzie ale nie wejdzie na kilogramy ,i przy paliwach tez moze być niska kalorycznośc odpadowa chociasz z tej samej rafineri tak iak kawa w biedronce jest słapsza jak na zachodzie , czyli rynek dla biednych a nie marka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Możesz poprosić o wyniki badań paliwa. Każda dostawa jest badana przez niezależne laboratorium, tak było i chyba jest nadal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

samo zło na tym auchan, kolejka jak za komuny bo taniej 0 5 groszy, ale za to wiecej paliwa wchodzi, do tego pozamykane niektore dystrybutory. roluja wszystkich jak chca. omijać !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aliwo na lotosie czy Auchan pochodzi od tego samego dostawcy a dystrybutor zamknięty oznacz usterkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam tylko problem taki, ze paliwo jest tansze ale wchodzi wiecej litrow.
U mnie bak wg specyfikacji producenta ma. 53l. a na auchan mimo, ze na czyma trzeba bylo. dojechac weszlo 55,5. Polecam jezdzic z jakims, kaniestem z miarką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłącze się pod temat, ponieważ tj prawda! - od kilku lat tankuję 2 auta - benzyniaka i na On-i co się okazało...!? - parę dni temu wlałem do pełna ON k. Auchan i... auto nie zapala za 1 razem wielokrotnie.....!. - wlałem 200ml. ERC i... pomogło!, a miałem już jechać na Diagnostykę co się dzieje !?. Nie zatankuję już k. Auchan!, spróbuję drogiego Racing z Shell a, pomimo że bardzo drogie..., a póki co, to jak można zgłosić Reklamację paliwa !? - wlałem z jakiejś dostawy przed 1.11. 2021r i pewnie był to syf !.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (200 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

do góry