Stajnia Druhna

Jazda konna

Gdańsk, Lazurowa 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mała Mi - opinia Widać ze dbają o konie, a nie tylko wycisk do treningu. Nauka jazdy spoko....
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

moje pierwsze jazdy wątek zamknięty Mam 10 lat i w końcu zaczęłam jeździć konno u Pani Ani. Cieszę się, że w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

A - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna atmosfera,wspaniałe,spokojne i mądre koniki. Fachowa...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Z miłości do koni wątek zamknięty Takich miejsc na prawdę zostało już niewiele! Tu liczy się jedynie dobro...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Super!!! wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera, sympatyczna obsluga, swietne konie, piekna lokalizacja...
~Aska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam tę stajnię, przemiłe koniki, fachowe zajęcia i świetna atmosfera!!...
~Mała
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Szkoła jazdy idealna dla zaawansowanych jeźćców jak i dla początkujących wątek zamknięty Tutaj zacząłem moją przydodę z jazdą konną i nie zamierzam jej szybko...
~Kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Justyna - opinia wątek zamknięty Witam, Stajnia godna polecenia,konie zadbane spokojne,instruktorki bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

stajnia dla ludzi kochających konie wątek zamknięty Nie ma tu luksusów, wymuskanych boksów, a w siodlarni czasem trzeba się...
~Danuta Jarzembek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Super Stajnia wątek zamknięty Polecam wszystkim. Cudowna atmosfera, super konie, najlepsze trenerki Ania z...
~MG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Agnes - opinia wątek zamknięty Fajna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, wysoki poziom nauczania....
~Agnes
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry