Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala.k - opinia Super stajnia mega, bardzo fajnie się jedzdzi,najlepsza stajnia na świecie
~Ala.k
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Nie poleca wątek zamknięty Mimo dobrej lokalizacji i wysiłków instruktorek, nie polecam. Chodziłam na...
~K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Tutaj zaczęłam uczyć się jeździć konno i to był dobry wybór. Instruktorki to...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Najlepsza stajnia! wątek zamknięty Przemiłe instruktorki, indywidualne podejście do jeźdźców i kompleksowa...
~Ally
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

POLECAMY wątek zamknięty Sympatycznie, radośnie i jednocześnie skutecznie uczymy się jeździć konno -...
~DLUHANKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Cudowne miejsce wątek zamknięty Instruktorzy z pasją, z mega profesjonalnym i pełnym wyczucia podejściem tak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Stajni ihaha wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, bo moje dzieci są zachwycone:)
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Stajnia pięknie połozona. Konie lagodne, a kadra cierpliwa, uśmiechnięta i...
~Szempla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Super stajnia wątek zamknięty Wspaniałe, zaangażowane w swoją pracę instruktorki. Koniki, które cierpliwie...
~SB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

raczej rozczarowuje niż zachęca wątek zamknięty Zastanawiam się skąd tak rewelacyjne opinie na portalu, chyba Panie same...
~Anna
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Świetne Konie!!! Swojski klimat :) wątek zamknięty Stajnia ihaha posiada świetne Konie - odważne, spokojne, zrównoważone, dające...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Nasjlepsza stajnia wątek zamknięty Polecam wszystkim tą stajnię jest naprawdę rewelacyjna.Świetne i przyjazne...
~Milena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Najlepsza stajnia w mieście !!! wątek zamknięty Najlepsza stajnia pod każdym względem... Cudowni ludzie , cudowne konie ,...
~Koniara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Najlepsza stajnia ever :) wątek zamknięty Korzystałam już z różnych szkół jeździeckich, ale żadna nie była tak dobra...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Ranczo w wielkim mieście wątek zamknięty To miejsce jest nie tylko pięknie położone wśród zieleni, ale przede...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Piękne i cierpliwe konie; sympatyczne, wyrozumiałe i kompetentne...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

O zawodach wątek zamknięty Zawody fajna sprawa tylko jak można było do konkursu dla dzieci wystawić...
~ZAWIEDZIONY
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Unikatowe miejsce w Trójmieście wątek zamknięty Piękna lokalizacja (Oliwa), unikatowe konie rasy Tinker, jedyne chyba w...
~dijey
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

NAJLEPSZA stajnia!!!! :D wątek zamknięty Bardzo miła obsługa zawsze ktoś się znajdzie do pomocy. Mimo, że na jazdach...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Najlepsza Stajnia pod słońcem!!! wątek zamknięty Moja Córeczka jeździe do stajni od 2 lat. Instruktorzy mają super podejście....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry