Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - opinia Bardzo profesjonalne podejście zgodne z oczekiwaniem klienta.Rzetelna i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 4 grudnia 2019

Profesjonalizm na najwyższym poziomie Ze wszystkich biur nieruchomości w których dotychczas mieliśmy okazję oglądać...
~Anna D.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 października 2019

Najlepszy Pośrednik z jakim przyszło mi wspólpracować Należę często do tego typu klienta, który jest wymagający, "wiedzący lepiej"...
~Anna N
1

dodano: 28 października 2019

Wszystko OK Polecam. Rzeczowo, sprawnie i na temat.
~Dawid
-

dodano: 28 października 2019

K - opinia Pani Marta bardzo rzeczowa, zawsze przygotowana, bardzo polecam.
~K
1

dodano: 26 października 2019

Biuro nieruchomości godne polecenia Moim mieszkaniem zajmowało sie kilka biur i przez ponad 6 miesięcy żadnemu z...
~Łukasz S.
-

dodano: 25 października 2019

Aleksander von Mach - opinia Dziękuję za współpracę z biurem nieruchomości pani Karoliny. Wszystko wzorowo...
~Aleksander von Mach
1

dodano: 23 października 2019

Profesjonalizm w każdym calu Sprzedawałam z biurem dwie nieruchomości. Doskonały kontakt, bardzo...
~Joanna
-

dodano: 23 października 2019

Szczerze polecam Serdecznie polecam to biuro nieruchomosci. Mega profesjonalne podejscie,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 października 2019

Joanna - opinia Ogromnie polecam to biuro nieruchomości. Cierpliwość, profesjonalizm i...
~Joanna
1

dodano: 24 września 2019

Klient czuje się zaopiekowany Moja opinia jest opinią Kupującego. Przez cały proces transakcji czułem, że...
~Wojciech
1

dodano: 23 września 2019

Zdecydowanie polecam W zasadzie myślałem że kupowanie mieszkania przez pośrednika jest drogą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2019

polecam !!! w 100% Kiedy zdecydowaliśmy się na sprzedaż naszego mieszkania i wystawiliśmy je na...
~Anna Jodlowska
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam stalko nieruchomosci Szczerze polecam stalko nieruchomosci. Sama prawie 2 lata poszukiwałam...
~Agusia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2018

Zakup mieszkania - Pani Karolina Kaczmarek Pełen profesjonalizm przez duże "P" Serdecznie polecam jako naprawdę...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2018

Zakup mieszkania Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kupowaliśmy z mężem mieszkanie za...
~K.Żak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2018

Zakup mieszkania na Witominie Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Bożenki Szczęch. Profesjonalna...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2018

Stalko-Pani Bożena Zdecydowanie polecam!!!!Pani Bożena to najlepszy agent z jakim miałam do...
~Beata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2018

polecam Polecam szczególnie współpracę z Panią Bożenką pozdr. Marcin
~Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2018

Bardzo dobra agencja nieruchomości, polecam Agencja nieruchomości Stalko pośredniczyła w kupnie naszego mieszkania....
~Paweł
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry