Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - ocena Bardzo polecam Stalko Nieruchomości! Profesjonalna obsługa od pierwszego...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Ania - ocena Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie przemiły kontakt z Panią Bożeną...
~Ania
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Magda - ocena Praca z Panią Bożeną przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze,...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

LD - ocena Kompleksowo i profesjonalnie. Proces zakupu przebiegł bez problemów. Pani...
~LD
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Maria i Adrian - ocena Profesjonalizm i klasa od pierwszego "Dzień dobry", aż po podpisanie aktu...
~Maria i Adrian
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Bożena Tyszer - ocena Dość sceptycznie podchodziłam do agencji nieruchomości i pośredników, pomimo...
~Bożena Tyszer
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Paulina Konopka - opinia Niesamowicie cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalne biuro jak Stalko...
~Paulina Konopka
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Piotrowska Magdalena - opinia Firma rzetelna i profesjonalna, Pani Bożena bardzo konkretna i pomocna. Z...
~Piotrowska Magdalena
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Marcin Proc - opinia Bardzo profesjonalna obsługa wszystkie formalności doradztwo i pomoc...
~Marcin Proc
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2023

Anna - opinia Stalko nieruchomości to super specjaliści W moim przypadku wchodziła w grę...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Edita M. - opinia I recently had the pleasure of working with Karolina Kaczmarek of Stalko...
~Edita M.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Małgorzata - opinia Podjęłam pierwotnie współpracę z inną agencją, ale sprawa sprzedaży...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Joanna i Marcin Paczoska - opinia Dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży mieszkania...
~Joanna i Marcin Paczoska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Iwona - opinia Polecam gorąco skontaktowałam się z biurem ponieważ potrzebowałam pomocy przy...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Marta D. - opinia Polecam! Dla mnie Stalko Nieruchomości to nr 1 wśród biur pośrednictwa...
~Marta D.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Artur - opinia Zdecydowanie polecam współprace z firmą Stalko Nieruchomości. Sprzedażą...
~Artur
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Marzena - opinia Pani Karolina z firmy Stalko znalazła dla nas dokładnie takie mieszkanie...
~Marzena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Konrad - opinia Pani Bożena bardzo profesjonalna , transakcja przeprowadzona super sprawnie,...
~Konrad
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Marek - opinia Bardzo kompetentni i zaangażowani w swoją pracę pracownicy. Profesjonalizm w...
~Marek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Natalia - opinia Dzięki pani Karolinie w niezwykle krótkim czasie udało się sprzedać dom....
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry