Widok

Stały klient - opinia

Do lokalu przychodzę często. Obsługa młoda lecz szybko się uczy. Pomiędzy wizytami czuć różnice. Menu jest przyjemnie podzielone na kategorie co bardzo ułatwia ogarniecie całej oferty. Jeżeli mam jakieś wątpliwości lub pytania zazwyczaj odpowiedź uzyskuję po ewentualnych konsultacjach z kucharzami. Jakość potraw jest zadowalająca, a ilość składników adekwatna do ceny potrawy. Czas oczekiwania przy zamówieniu z dowozem był kiedyś dla mnie również zbyt długi dlatego zacząłem zamawiać na miejscu i zrozumiałem, iż trafiałem w największy ruch. Gdy zamawiając widzę że stoi przede mną pięć osób, a telefony się urywają, nie oczekuję zadowalającej odpowiedzi, a realnej. Poza tym ma to wpływ na jakość produktu. Jeżeli ktoś ma zażalenia co do czasu dostawy, niech spróbuje tego samego sposobu co ja. A co najważniejsze pizze przygotowywane są na naszych oczach co umila oczekiwanie. Składniki zawsze są świeże, gdyż przy takiej ilości zamówień jest duża rotacja towaru. Kto zobaczy w jaki sposób pizza jest robiona w tym lokalu zmieni zdanie i nie ulegnie negatywnym wpisom moich poprzedników.
Moja ocena
Da Grasso kategoria: Pizzerie
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Danielku ładny komentarz wystawiłeś samemu sobie. Od razu widać że myślałeś trochę nad nim hehehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
widać ze własciciel też szybko się uczy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry