Da Grasso

Pizzerie

Gdynia, Lubczykowa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoda pieniędzy wątek zamknięty Czas oczekiwania miał wynieść godzinę i 20 minut. Po półtora godziny czekania...
~qwerty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2018

Kolejne zamówienie i znowu zonk wątek zamknięty Pomijając 2 kwestie - na pizzę wieczorem (nie pora obiadowa) czeka się...
~marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Pizza przyjechała po półtorej godziny, bardzo mało składników, ciasto...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Bardzo słaba ilość składników wątek zamknięty Wczoraj zamówilismy pizze no i po otwarciu pudełka pizza z szynką miała 2...
~Maciej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Pyszna pizza, miła atmosfera i fantastyczna obsługa! Polecam!
~Amelia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Pysznie i Smacznie wątek zamknięty Pizza bardzo dobra i szybko dostarczona. Polecam.
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Znieamaczony - opinia wątek zamknięty Masakra pizza dojechała zimna do tego po otwarciu szok. Zamawiam pizzę z...
~Znieamaczony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Mizeria wątek zamknięty Dostaliśmy zimną pizzę (green day i z szynką). Ciasto oklapłe, zbite...
~były klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

DRAMAT! wątek zamknięty Jestesmy stalymi klientami. Ostatnio mielismy przerwe w zamowieniach -...
~Niestety klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Naprawdę POLECAM ! wątek zamknięty Pizza... Świetna, jakość na 6+. Czas oczekiwania 45 min z dostawą na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

to nie pizza to samo ciasto wątek zamknięty Dawno nie jadłam tak biednej pizzy, mój pierwszy raz i ostatni.. Rogi twarde...
~natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Da Grasso w Gdyni-Dąbrowie - SŁABO wątek zamknięty Jedzenie ok, menu fajne i rozbudowane, ceny przyzwoite biorąc pod uwagę...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Stały klient - opinia wątek zamknięty Do lokalu przychodzę często. Obsługa młoda lecz szybko się uczy. Pomiędzy...
~Stały klient
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

polecam..... wątek zamknięty dobra pizza , szybka dostawa , tak trzymać
~okti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Tragedia! wątek zamknięty PO menu musialem podejsc sam! zamowic musialem podejsc sam! Pizze mi...
~daniel
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Weszłam tak z ulicy i mimo sporego ruchu i co chwile dzwoniącego telefonu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

beznadzieja wątek zamknięty Pizza kiedyś była całkiem dobra. Ostatnio znacznie się pogorszyła. Ceny są...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

pizza z szynką bez szynki wątek zamknięty Zamówiłam dużą i małą pizzę z szynką. Na dużej dokładnie sześć plasterków...
~głodna i poirytowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

najgorsza pizza wątek zamknięty To nie pizza tylko kawałek ciasta o grubosci kilku mm z 4 kawalkami salami....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Bardzo dobra pizzeria wątek zamknięty Pizza pierwsza klasa. Zamawiam od niedawna i tak zostanie. Polecam. Smacznego
~Antek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

postów

74

wątków

do góry