Widok

Stanowczo odradzam

Jednym słowem beznadzieja. Bardzo żałuję zainwestowanych złotówek w mieszkanie przy ulicy Nieborowskiej. Lokal zbudowany z qpy - materiałów najniższych lotów. Mieszkanie akustyczne, chodząc podłoga dudni mi pod stopami. Ściany - popękały mi już wszystkie działówki w miejscu łączeń z sufitem (co się dziwić jak łączenie na pianę montażową). Obieg wody - padaka zanim poleci ciepła spuszczam z 2 minuty rano - za co płacę oczywiście. Wraz z mieszkańcami mieszkań komunalnych przybyły ich dziwne nawyki, zwyczaje i dziwny aromat. Klientem w PB Górski jest się zanim podpisze się umowę - później traktują Cię jak intruza. Wracając do jakości użytych materiałów sam kierownik budowy gdy przyglądałem się stercie worków z zaprawą rzekł: "Panie niech pan na to nie patrzy to najtańsze badziewie. Cóż, stary karze mi kupować takie to kupuje i buduje się z tego" Teraz wiem, że facet miał racje. Generalnie - Zastanów się dobrze zanim udasz się podpisać umowę na kupno mieszkania. Ja żałuje niezmiernie mimo, że lokalizacja jest dobra. (tramwaj sklepy itp). ODRADZAM.
Moja ocena
Górski kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: 1
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi się Podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry