Widok

Stanowczo odradzam!

Niestety jestem bardzo zawiedziona dzisiejszą wizytą. Byłam pierwszy raz z moją nową 2,5- miesięczną kicią. Poprosiłam o odpchlenie, odrobaczenie i ogólne badanie. Został podany środek na pchły i pasożyty wewnętrzne Strong Hold, kotka została podniesiona i spojrzano jej w oczy. Zero mierzenia temperatury, zero zaglądania do pyszczka czy uszu, osłuchiwania, badania brzucha itp. Czyli za sam środek plus książeczkę zapłaciłam 48zł! Nie polecam. Spory niesmak pozostał. Chyba już więcej do was nie pójdę, bo to kolejny raz gdy pani lek. wet. Alicja Dolna - Kurajk bardzo pobieżnie potraktowała mojego kota, mimo że dziś mnie nawet nie rozpoznała. Wole jechać na drugi koniec miasta, wydać pieniądze na dojazd, które tu przepłaciłam na wizycie i przynajmniej mieć dokładnie zbadanego kota.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Kasiu, co prawda nie korzystam z usług tej przychodni, ale warto wiedzieć, że preparat Stronghold jest bardzo dobrym ale też drogim preparatem - u mojego weta płacę za samą aplikację bodajże 38zł... Rozumiem, że jest Pani zawiedziona, że kotek nie został dokładnie zbadany, ale wtedy zapałaciłaby Pani dodatkowo za wizytę (koszt w Trójmieście to ok 35-50zł). Myślę, że opinia jednak jest trochę krzywdząca...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry