Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Dywizjonu 303 lok. 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej i Aleksandra Jaszkowscy - ocena Pani dr Iwona operowała naszą Lunkę, pełen profesjonalizm, super miła...
~Andrzej i Aleksandra Jaszkowscy
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Chodzimy do gabinetu z naszym Bolkiem od kiedy powstał gabinet. Bolek jest...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Razem z Fifi jesteśmy bardzo wdzięczne za pomoc. wątek zamknięty Nasza Fifeczka nagle zaczęła wymiotować i mieć biegunkę, myśleliśmy że to...
~Irena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Bardzo przyjazny gabinet! wątek zamknięty Gorąco polecam adopcje z gabinetu - profrsjonalnie, zyczliwie i sercem dla...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2015

Lucky zdecydowanie poleca! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wraz ze swoim psem. Z Luckym chodzę do tego gabinetu od...
~Joanna i Lucky
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Bardzo drogo wątek zamknięty Byłam raz i już nie wrócę. Szczepienie przeciw grzybicy u kotki - 75zł (u...
~M
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2014

Nie dla tchórzofretek wątek zamknięty Panie zdecydowanie nie znają się na tchórzofretkach i nawet nie potrafią się...
~Natalia
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2014

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty W tej przychodni byłem dwa razy po poradę dla suni z biegunką: wczoraj...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

bardzo drogo wątek zamknięty Pani doktor bardzo miła osoba ale niestety nie wybiorę się do tego gabinetu...
~ewa
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

za drogo za pierdołe wątek zamknięty a ja nie polecam Zapłaciłem 50zł za obcięcie złamanego paznokcia u małego...
~qwerty
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2014

... wątek zamknięty Oświadczyli mi, że moja kotka ma wysoką anemię i jest odwodniona. Chcieli...
~iwona
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jak w nagłówku - zdecydowanie polecam: Panie zdecydowanie kompetentne -...
~B. i G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Stanowczo odradzam! wątek zamknięty Niestety jestem bardzo zawiedziona dzisiejszą wizytą. Byłam pierwszy raz z...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Dużo serca dla czworonożnych przyjaciół! wątek zamknięty Świetnie wyposażone, nowoczesne gabinety i dużo serca dla każdego pacjenta....
~NB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Gabinet- przyjaciel - Polecam wątek zamknięty Razem z żoną polecamy gabinet na Hynka, zaszliśmy z naszym pieskiem bo panie...
~Zdzisław i Bożena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Polecam gorąco wątek zamknięty Właśnie dzięki tym Paniom moja kotka przeżyła, gdyby nie one nie byłoby jej...
~opiekunka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie, miło.
~Kina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Nieźle wątek zamknięty Dziewczyny dobrze sobie radzą. Młode, zaangażowane, z wielkim sercem do...
~es
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

po przyjacielsku :) wątek zamknięty Chyba trzeba zacząć od tego, że naszego czworonoga adoptowaliśmy z pomocą...
~anonim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Bardzo miłe zaskoczenie wątek zamknięty Panie mają świetne podejście do swojej pracy i bardzo się przejmują losem...
~Agnieszka Starnawska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry