Widok

Zdecydowanie nie polecam

W tej przychodni byłem dwa razy po poradę dla suni z biegunką: wczoraj (zostałem obsłużony fachowo, choć ubyło mi w portfelu 105 PLN) i dziś - i tę wizytę uważam za bulwersującą: Pani dr Alicja Dolna-Kurajk nie dość, że spóźniła się prawie pół godziny, to nie uważała za stosowne za ten fakt przeprosić, tylko po uwadze, że tak nie powinno traktować się pacjentów, zaczęła na mnie krzyczeć, że dojeżdża 50 km i nie uważa, żebym miał podstawy do uwag. Sama wizyta trwała 4 minuty, zapłaciłem za nią 50 PLN i musiałem wykonywać polecenia typu: "pies na stół!". Zero kultury, zero odpowiedzialności, zero empatii. Na zakończenie wizyty powiedziałem: " Do niezobaczenia". Zdecydowanie nie polecam tego gabinetu, nie dość, że drogo, to jeszcze bez żadnych objawów przyjaźni dla zwierząt i ich właścicieli. Proponuję zmienić nazwę na: "Dawajcie pieniądze i się wynoście". Ja na pewno już nigdy tu się nie pojawię i wszystkim swoim znajomym będę odradzał wizytę w tym miejscu!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Zenonie,
Bardzo nam przykro, że nasza współpraca się nie powiodła. Rozumiem rozżalenie, nikt nie lubi czekać, również my, ale w życiu zdarzają się różne sytuacje i nie zawsze pozwalają dotrzeć na miejsce na czas tak, jakbyśmy chcieli. Chcielibyśmy nadmienić, że telefonicznie został Pan przeproszony za opóźnienie oraz poproszony o chwilę cierpliwości oraz wyrozumiałość,a dr Dolna-Kurajk na wstępie za sytuację przeprosiła , czego Pan nie zarejestrował, być może przez frustrację. Jeszcze raz Przepraszamy za zaistniałe opóźnienie i liczymy na empatie płynącą z obu stron.
Jeśli chodzi o koszty, to koszt standardowej pierwszej wizyty wynosi 65zł , przy czym schorzenie wymagało decyzji o diecie dla Księżniczki Daisy i zdecydował się Pan na dietę mokrą, stąd kwota razem 105 zł, wizyta kontynuacyjna to koszt 40zł plus leki do domu . Leczenie naszych zwierząt, niestety wiąże się z kosztami, a w te koszty wchodzi praca lekarza, ms-ce pracy , leki , suplementy i w tym przypadku dieta.
Proszę pamiętać o zaleceniach dla Księżniczki tj dieta gastryczna przez co najmniej 3 tygodnie oraz probiotyk. Jeśli będzie Pan potrzebował historii choroby celem przedstawienia innemu lekarzowi, służymy pomocą .
Życzymy zdrowia Księżniczce Daisy ,
Pozdrawiamy,
Zespół Gabinetu Weterynaryjnego Przyjaciel
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry